Emanate

0Emanate indir - (Direkt indir)

Oynanış
Emanate, tek seviyeli, dikey bir dünya olduğu anlamına gelen ‘en tepeye’ bir platform tarzıdır. Düşerseniz, bulunduğunuz yere geri dönmek ve ilerlemeye devam etmek için adımlarınızı takip etmeniz gerekecek! Oyun yavaş ve istikrarlı bir şekilde başlıyor, ardından sonlara doğru ezberlenmesi ve adapte edilmesi gereken çok sayıda mekanik ile son derece zorlu bir platform oyununa dönüşüyor. Bu mekanikler siz hareket ettikçe önünüzde beliriyor ve zirveye tırmanırken sizi diken üstünde tutuyor.

Karşılaşacağınız en yaygın mekanikler, çok kısa bir süre sonra ayaklarınızın altından kaybolan turuncu/kırmızı sıçrama yastıkları, mor duvar atlama yastıkları ve solma platformlarıdır. Bu basit mekaniği birleştirmek, sizi ilerlemeye devam etmeye teşvik ederek inanılmaz derecede zorlu ve yoğun platformlu oyun oynamanızı sağlar.

Ne bekleyebileceğinizi
Karamsar, atmosferik ortamlar: Unutuşun ana kayasından, derin eterik ormanlardan ve uçsuz bucaksız bulutlardan, diğer dünyadan devasa katedrallere kadar.

Hızlı, heyecan verici film müziği: Oyunda ilerledikçe hızı ve yoğunluğu artan, ortam, tekno parça listesi.

Yayılma küreleri: Normal modda, önünüzdeki kalıpları öğrenmek için kontrol noktası başına üç şansınız vardır. Düşerseniz, bir küre harcayın ve etkinleştirdiğiniz son kontrol noktasına geri döneceksiniz. Küreleriniz gittikten sonra herhangi bir yanlış adım ve kendinizi aşağıya düşerken bulacaksınız.
Veya, daha cesur ruhlar için, zor mod sizi bu yetenekten mahrum eder ve her seferinde yanlış adımlarınızın ve gaflarınızın sonuçlarıyla yüzleşmenizi sağlar.


Emanate indir - (Direkt indir)

6.863
OYUN BİLGİLERİ 19 Şubat 2022 14:22
Emanate

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.10 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 18 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?