ELEX II

6ELEX II indir - (Direkt indir)

ELEX II, Gothic ve Risen serilerinin ödüllü yaratıcıları Piranha Bytes’ın sunduğu klasik açık dünya rol yapma deneyimi olan ELEX’in devamıdır. ELEX II, kıyamet sonrası Bilim-Fantezi dünyası Magalan’a geri dönüyor. Jetpack aracılığıyla rakipsiz bir özgürlükle keşfedebileceğiniz devasa ortamlarla, bu epik hikayede istediğiniz şekilde hareket edebileceksiniz.

Jax’ın Hybrid’i yenmesinden birkaç sene sonra gökyüzünden yeni bir tehdit gelerek karanlık Elex’in tehlikeli güçlerini serbest bırakıyor ve gezegendeki tüm yaşamı tehlikeye sokuyor. Magalan’daki huzur ortamını ve kendi ailesini savunmak için Jax’ın farklı grupları istilacılara karşı birleşmeye ikna etmek ve ondan ayrı düşmüş olan oğlu Dex’i bulmak için bir göreve çıkması gerekiyor…
Kıyamet sonrası bilim fantezi evreninde geçen, birden çok gruba ve çeşitli ortamlara sahip bu devasa, el yapımı ve tamamen benzersiz dünyaya dalın.

Oyunda şunları yapabilirsiniz:
Haritanın bir ucundan diğerine gitmek ve hatta uçmak için güvenilir jetpack’inizi kullanarak eşi benzeri görülmemiş bir özgürlükle Magalan gezegenini keşfedebilirsiniz!
Benzersiz NPC’lerle dolu interaktif bir dünyada etkileşim kurabilirsiniz; bu NPC’ler
yaptığınız şeyleri hatırlar ve ona göre tepkiler verir
nasıl davrandığınıza bağlı olarak grubunuza katılır veya ayrılır
öldürülebilirler; bunun da hikaye üzerinde bir etkisi olur
Oldukça iyileştirilmiş kontrol sistemi ile akıcı yakın ve uzak mesafeli savaşa katılabilirsiniz
Sizi ahlaki kararlarla karşı karşıya bırakan, eylemlerinizin çeşitli sonuçlara neden olduğu bir hikaye deneyimi yaşayabilirsiniz


ELEX II indir - (Direkt indir)

66.948
OYUN BİLGİLERİ 1 Mart 2022 21:47
ELEX II

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 35 GB

Crack: FLT

Tarih: 1 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?