Elevator Action Returns S Tribute

0oyunu olarak piyasaya sürüldü. Bu oyun, 1997’de Bing tarafından yayınlanan ev konsolu sürümünün yeniden üretimidir.

Kart Bradfield, Edie Burret veya Jad the Taff olmak üzere üç özel kuvvet üyesinden birini seçin ve oyuna başlayın. Tüm kırmızı kapılardan veri alın, ardından bölümden çıkın.

Her bölüm tamamlandığında, oyuncular serinin ilk oyunu olan Elevator Action’ı da (yalnızca tek oyunculu) oynayabilecekler.

◆İpuçları
Ateş etmek yerine çıplak elle yakın dövüşe başlamak için bir düşmanın yanında ateş tuşuna basın.

Kart olarak oynarken ateş tuşuna iki kez basarak veya Edie ya da Jad olarak oynarken ateş tuşuna ve ardından hemen atlama tuşuna basarak sürekli saldırılar yapın. Bir düşman silahsız saldırılarla yenildiğinde puan ikiye katlanır.

Her aşamada ateş etmek için birçok hedef bulunmaktadır. Bazı öğeler gizlidir, bazıları ise yuvarlanır ve düşmanlara zarar verir.

Puanlar, öğeleri aşamalar halinde kırarak da puanlanabilir, bu yüzden birçok öğeyi kırın. Floresan lambaların veya panoların imha edilmesi, puanların iki katına çıktığı süre boyunca bir süreliğine zemindeki ışıkları söndürecektir.

Asansörler hareket için kullanılabildiği gibi saldırılar için de kullanılabilir.

Asansörün içine bir alt silah atın, ardından düşmana uzaktan saldırı yapmak için hareket ettirin veya düşmanları ezmek için asansörü kullanın. Oyuncu karakterine zarar vermek de mümkün olduğundan dikkatli olun.


2.480
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2022 13:57
Elevator Action Returns S Tribute

Tür: Aksiyon, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 323.8 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 30 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?