Elemental War 2

0Elemental War 2 indir - (Direkt indir)

Elemental War 2 sizi tehdit altındaki bir dünyaya götürür: canavar sürüleri, hatalı çağrılan bir portaldan aniden cehennemin uçurumlarından dışarı çıkar. Zaman içinde kötü güçlere karşı bir savunma hattı savunma kuleleri inşa etmeyi başarabilecek misiniz?

Elemental War 2, yenilikçi oyun mekaniği ile birleştirilmiş popüler kule savunma hissini sunar: Bir elementali -sizden her şeyi talep edecek özellikle güçlü bir düşmanı- yener yenmez, yeni inşa etmek için kullanabileceğiniz element taşını alacaksınız. savunma kuleleri Öğeleri toplamaya devam ettikçe, emrinizde her zaman yeni seviyeler ve kule kombinasyonları olacak.

Ancak farklı kuleleri ustaca birleştirir ve avantajlarından yararlanırsanız canavar sürülerine karşı koyabilirsiniz. Oyun içi yan görevler aracılığıyla, kulelerinizin yeteneklerini daha da artıran veya tam zamanında rakiplerinizi kesin olarak zayıflatan öğelerin kilidini de açacaksınız!

Elemental War 2, stratejiler geliştirmek, tüm görevleri tamamlamak ve oyun dünyasının tüm sırlarını keşfetmek için size onlarca saatlik oyun deneyimi sunuyor. Sevgiyle el yapımı haritalar size çeşitli oyunlar ve her zaman yeni zorluklar sunuyor!


Elemental War 2 indir - (Direkt indir)

3.863
OYUN BİLGİLERİ 7 Mayıs 2022 01:02
Elemental War 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 9.8 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 6 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?