Element TD 2

1Element TD 2 indir - (Direkt indir)

Element TD 2, 15 yıldır süregelen kule savunma oyunlarının sentezidir. Orijinal sürümü WarCraft 3, StarCraft 2 ve Dota 2 kapsamında 5 milyondan fazla indirilme almıştır ve çeşitli savunma taktikleri ve haritalarıyla birlikte, kule savunma oyunlarını seven oyuncularına yepyeni bir tecrübe sunmak için Steam’de yerini almıştır.

Element Cümbüşü
59 adet eşsiz kule oluşturulabilen 6 ayrı element sınıfını kullanarak, gelen düşmanları ve elementleri tahmin etmen; savunmanı da buna göre şekillendirmen gerekiyor. Her elementin güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden galibiyet yolunda doğru yükseltme yöntemlerini seçmek büyük önem arz etmektedir.

Birlikten Kuvvet Doğar
Elementsel seçimlerini birleştirmek için 8 oyuncu kapasiteli odalar kur ve kulelerini ona göre yerleştir. Gitgide güçleşen düşman birliklerine ve sonu gelmeyen canavar savaşlarına birlikte göğüs gerin.

Gardını Düşürme
En yetenekli Kule Savunma oyuncularını bile sınamasını planladığımız senaryo toplam 28 görevden oluşuyor. Eşsiz haritalarda çeşitli düşmanlara, canavarlara kafa tutarak Element TD tarihinde eşsiz bir maceraya atıl.


Element TD 2 indir - (Direkt indir)

10.671
OYUN BİLGİLERİ 1 Mayıs 2022 13:33
Element TD 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.0 GB

Crack: REPACK

Tarih: 2 Nisan 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?