Electrician Simulator

3Electrician Simulator, bir elektrikçi rolünü üstlendiğiniz bir oyundur.

Prizlerin ve ampullerin değiştirilmesinden başlayarak, müşterilerin evlerine kapsamlı sistemler kurmaktan ve malzemeleri onarmaktan veya sadece kablo döşemekten başlayarak küçük onarımlar yapın.

Fiziksel elektrik çarpması riski olmadan sanal bir elektrikçi olarak bilgisayarın önünde oturun ve rahatlayın! Ticaretin püf noktalarını öğrenin ve bu şehrin gördüğü en iyi profesyonel olun!

Onarım
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, Electrician Simulator’da da kırılan eşyaları onaracak, prizleri monte edecek, gamepad’leri, uzaktan kumandaları, hoparlörleri, fişleri, avizeleri onaracak, ampulleri değiştirecek ve kablo döşeyeceksiniz.

Hikaye konusu
Müşterilerinizi tanıyın ve sorunlarını çözün. Bu gerçeğe yakın arsa, sizi gerçek bir elektrikçi gibi hissettirecek! Müşteriyle tanışmadan önce gerekli tüm teçhizatı almayı unutmayın ve her şeyi iki kez kontrol ettiğinizden emin olun. Hatalara yer yok!

Sözleşmeler
Yeni zorluklardan daha ilginç ne olabilir? Bu iş asla sıkıcı olmaz! İş gelen kutunuzu düzenli olarak kontrol edin ve çeşitli siparişleri kabul edin – küçük görevlerden karmaşık elektrik tesisatlarına kadar!

Niyetlerin gücünü ölçmeyi unutmayın – elektrikçi olmak sadece eğlence ve oyun değildir. Kötü yapılan iş ciddi sonuçlara yol açabilir! Müşterileri rahatsız etmemek daha iyidir.

Atölye
Kendin yap atölyeni garajın kalbinde bulacaksın. Standart sözleşmeler yerine müşteriler tarafından gönderilen bozuk elektrikli aletleri onarın. Paketleri toplayın, cihazları sökün, parçaları değiştirin veya onları tamir etmenin bir yolunu bulun.


27.711
OYUN BİLGİLERİ 21 Eylül 2022 16:08
Electrician Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.04 GB

Crack: DOGE

Tarih: 21 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?