El Dorado The Golden City Builder

0El Dorado The Golden City Builder indir - (Direkt indir)

Yucatan’ın en güçlü ve en geniş imparatorluğunu inşa et
El Dorado: The Golden City Builder oyunundaki amacın, tüm Yucatan yarımadasının en güçlü imparatorluğunu yaratmaktır. İlk olarak küçük yerleşimini hayat dolu ve altın dolu bir şehre dönüştür. Kaynaklarını oluştur, geliştir, yönet ve tanrıları memnun et. Fetih veya barışçıl görüşmeler yoluyla diğer ailelerin yeni yükselen veya mevcut yerleşimlerine hükmet. Diplomasi ya da kan… Bu senin seçimin.

Efsanevi şehrinin mimarı ol
Lider olarak, topraklarında inşa edilen kereste fabrikaları, tapınaklar, konutlar, kışlalar gibi her binalardan sorumlu olacaksın. Şehrini ustaca planla. Çünkü seçtiğin her yol şehrinin yönetmesinde hayati bir rol oynayabilir. İmparatorluğunun iyi planlanmış bölgeleri, şehrinin doğru ve hızlı bir şekilde geliştirmesinin için özel bir etkiye sahip olacaktır. Vatandaşların kaderi sana bağlı.

Kaynak topla
Bölgende gelişim, fetih ve imparatorluğunu istikrarlı tutmak için çok önemli birçok kaynak var. Bazıları günlük yaşam için kullanılacak. Diğer kaynaklar, çatışmaların planlı olması için çok önemli olan çeşitli silahların bir parçası olarak değerlendirilecek.


El Dorado The Golden City Builder indir - (Direkt indir)

17.224
OYUN BİLGİLERİ 17 Haziran 2024 18:18
El Dorado The Golden City Builder

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.45 GB

Crack: FLT

Tarih: 17 Haziran 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?