Edge Of The Abyss Awaken

2Edge Of The Abyss Awaken indir - (Direkt indir)

“Edge of the Abyss Awakening” üçüncü şahıs, aksiyon, orta çağ, Roguelite rastgele öğeleri ve RPG strateji seçimini birleştiren bir macera oyunudur.
Oyunda oyuncular, birden fazla giriş ile farklı silahların özelliklerine göre çeşitli İnşa oyunları oluşturabilir ve maceralı zorluklar için seviyede mevcut silah oyununa uygun rastgele yetenekler seçebilirler. Tek başınıza oynayabilir veya en fazla üç kişilik takımlar halinde meydan okuyabilirsiniz.

Oyunda, oyuncunun her seviye deneyimi rastgeledir. Oyun her yeniden başlatıldığında, yeni bir deneyimdir. Farklı silahlar kullanabilir, farklı seviyelerde farklı yetenekler seçebilir ve farklı savaş ritimlerini deneyimleyebilirsiniz.

Oyun, saha dışı gelişim unsurlarını içerir. Oyuncunun her oyun mücadelesi, saha dışındaki yeteneklerini geliştirebilir, yeteneklerini kalıcı olarak güçlendirebilir.

Oyun özellikleri:
· Orta Çağ + üçüncü şahıs + Roguelite + RPG kombinasyonlu oyun, sürekli ölüm döngüsünde, farklı gümrük işlemleri deneyimi elde etmek için çeşitli yapılar oluşturur.

· El yapımı ama oldukça rastgele seviye deneyimi, oyuncular daha iyi karakter gelişimi elde etmek için ihtiyaçlarına göre meydan okuma seviyesine de girebilirler.


Edge Of The Abyss Awaken indir - (Direkt indir)

19.122
OYUN BİLGİLERİ 20 Şubat 2022 12:45
Edge Of The Abyss Awaken

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 15.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?