EDEN STAR

0EDEN STAR indir - (Direkt indir)

Eden Star, yenilikçi fizik tabanlı muharebe, imha edilebilir ortamlar ve serbest form yapımı ile düşmanca yabancı bir dünyayı harmanlayan, kapsamlı bir Bilimkurgu hayatta kalma oyunu.

Pharus 7 çevresindeki kaynakları araştırın ve toplayın, savunma karakolları inşa etmek, güçlü silahlar yapmak ve Pioneer’nizi yükseltmek için bu malzemeleri kullanın.

Mevcut Özelliklere Genel Bakış

Yok et
Fiziksel olarak yönlendirilmiş gerçek zamanlı bir çevrede ağaçları, yaprakları ve madeni zengin kayaları hasat etmek için MATA Aracınızı (Uzaktan Manipülasyon Cihazı) kullanın. Binanın karakolunda, silah yapımında ve güçlü yükseltmelerde kullanmak üzere Malzeme Kırıkları’nı edinin. Çevreyi istediğiniz şekilde imha edin ve yeniden yaratın; Dünya sizin işinizde, sadece yerli yaşam biçimlerine dikkat etmeniz sizin için …

İnşa etmek
Korumanızı korumak ya da Pioneer için güçlü silahlar ve yükseltmeler yapmak için savunmaları, duvarları, rampaları ve kuleleri taramak için toplanmış Malzemeleri kullanın. Biriktirilen Malzemeleri saklamak için Eden Kit’inize yerleştirin veya Eden Kit’in koruyucu kalkanını yükseltmek ve bunları ilave savunmaları güçlendirmek için kullanın. İlave Eden kitleri oluşturarak bölgenizi genişletin. Kaynakları nasıl dengeliyorsun sana kalmış.

Koruyun
Benzersiz fiziğe dayalı muharebe kullanarak düşmanları uzaktan yakalayabilir ve onları yıkılabilir ortama fırlatabilir veya patlatabilirsiniz. Uzaylı kovanlarını çözmek için kendi silahlarınızı geliştirin ve kendi topraklarında hak talebinde bulunun. Düşmanlara ve çevresel tehlikelere karşı ayakta kalabilmek için farklı saldırı ve yetenekleri birleştirin. Basit, fakat akışkan bir hareket sistemi, yüzeyler arasında atletik hareket etme özgürlüğü verir.

Eden Star’da Ölüm kalıcıdır. Teslinium içerdiği ve sağlam kalması koşuluyla Eden Kit tarafından yeniden yapılandırabilir, ancak tabii ki korunmalıdır


EDEN STAR indir - (Direkt indir)

33.563
OYUN BİLGİLERİ 31 Ocak 2017 20:27
EDEN STAR

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.53 GB

Crack: v0.2.7

Tarih: 30 Ocak 2015

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?