Eden Island

0yun hakkında:
Zengin bir ekolojik çevreye ve çeşitli büyülü hayvanlara sahip güzel ve gizemli bir tropik cennet olan tropik bir adada hayatta kalan olarak hayatta kalacaksınız.

Ağaçları kesin, kaynakları toplayın, kendi evinizi inşa edin, avlayın, mahsul yetiştirin, Aborjinlerle ticaret yapmak için kaynak toplayabilirsiniz ve yağmur ormanlarında vahşi hayvanlardan kaçınmalısınız.

Tropikal hayvanlara ek olarak, dünyanın her yerinden hayvanları da görebilirsiniz, çünkü hayvanları taşıyan gemiler bu gizemli adada karaya oturdu, bu yüzden dünyanın her yerinden hayvanları bu adada hayatta kalan ve gelişen bulacaksınız, hatta savaşabilirsiniz. kangurular ve bambu ormanında dev pandalarla tanışın.

Bu gizemli Cennet adasında hangi büyülü hayvanlar ve ilginç şeylerle tanışacaksınız? Gelin ve keşfedin!

Oyun özellikleri:
Çok oyunculu! Çevrimiçi kooperatifte kendi başınıza veya arkadaşlarınızla hayatta kalın!

Bina sistemi: Sıcak bir ev yaratmak için özgürce çeşitli duvarlar ve mobilyalar inşa edin, Hatta bir şehir ve konak inşa edebilirsiniz.

Farmingsystem: çeşitli mahsuller ekin

Balık Tutma: Denizde her çeşit güzel deniz balığını yakalayabilirsiniz.

Ticaret sistemi: Adadaki Aborjinlerle ticaret yapabilir, avınızı ve topladığınız maden kaynaklarını satabilir, onlardan canlı malzeme satın alabilirsiniz.

Çoklu Arşiv Yönetimi: Farklı adlara sahip arşivler kaydedilebilir ve gerektiğinde arşivler yüklenebilir.

Gündüz ve gece döngüsü hava sistemi: gerçek zamanlı dinamik hava, gerçekçi 3D hacimli bulut gökyüzü, rüzgar sistemi, fırtına, güneşli, bulutlu hava değişiklikleri gibi doğal olarak sürükleyici.

Karakterler: İnsan karakterler, çeşitli kara ve deniz hayvanları AI, Yüksek kaliteli ve gerçekçi modeller ve animasyonlar

Bitkiler: Yüksek hassasiyetli tropik bitkiler, gerçekçi doğal rüzgar simülasyonu

Okyanus: Zengin ve güzel bir su altı ekolojik ortamı ve çeşitli tuhaf deniz hayvanları ile dinamik ve gerçekçi okyanus suyu simülasyonu.


30.029
OYUN BİLGİLERİ 2 Ekim 2022 14:34
Eden Island

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.67 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 1 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?