Easy Red 2

0Easy Red 2’de savaşın hem Avrupa hem de Pasifik cephelerine götürüleceksiniz. Avrupa cephesinde, İtalya’nın Anzio kıyılarına götürüleceksiniz – Monte Cassino’nun bombalanmış zirvelerine doğru ilerliyorsunuz.

Ayrıca 1943’te Almanlar tarafından işgal edilen Yunan adası Kos’a götürüleceksiniz. Pasifik’te, 1944’te Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri tarafından işgal edilen Japon işgali altındaki Kwajalein adasına gideceksiniz.

Simülasyon ve Sürükleyicilik
Easy Red 2 için istediğimiz şey bu. Oyuncunun, savaş alanındaki gerçek duygu, düşünce ve adrenalin duygusunun bir ipucunu hissetmesini istiyoruz. Oyuncunun etrafında patlamalar, silah sesleri, yıkım, emirler ve etraflarından gelen bağırışlar olacak. Oyuncu, elde ettiği öldürmeler için değil, sahadaki stratejik hünerleri ve hayatta kalma becerileri için ödüllendirilecektir.

Büyük savaşlar ve tarihi yerler
Tüm seferler , tarihsel olarak meydana gelen olaylara sadık kalan savaş planları ve düzeniyle, tarihi savaşların gerçek konumlarının yeniden üretimleri olan büyük açık dünya haritalarında yer alır.

Kadro Tabanlı Oynanış
Kimse tek başına savaşmaz. İyi, zor kazanılmış bir zafer, iyi ve sağlam bir takım gerektirir – bu yüzden takım lideri , doktor veya belki telsizci olarak atlayın . Her zaman ekibinizde yapacak bir işiniz olacak.

Seviyelerimizde, özellikle ana görev hedeflerinden farklı, dinamik olarak oluşan alt hedefler oluşturmaya odaklandık . Örneğin, daha büyük bir ekibin temel amacı belirli bir alanı fethetmek olabilirken, bir alt amaç, bir tankın görülen bir tanksavar silahından yolunu açmasını istemek veya manganızı dışarı çıkarmasını sağlamak olabilir.

Savaş makineleri savaşı sonsuza dek değiştirdi ve ikinci dünya savaşı bunu kesin olarak kanıtladı. Panzer 4, M4 Sherman, M3 Lee veya oyunda gerçek savaşlarda hakim olan herhangi bir tanka atlamaya hazırlanın.


34.994
OYUN BİLGİLERİ 6 Haziran 2022 21:02
Easy Red 2

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.6 GB

Crack: DOGE

Tarih: 10 Kasım 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?