Earthfall

12Earthfall indir - (Direkt indir)

Şiddet, aksiyon,, vahşet ve onlarca yaratık.. Sizi bekleyen büyük tehlikenin farkında mısınız? Karanlık çöktüğünde her biri daha tehlikeli olacak ve sessizce arkanızdan gelen yaratıkları fark etmeniz güçleşecek..

Henüz erken erişimde olan bu oyunda vuruş hissiyatı ve FPS türünün vermiş olduğu keyif hat safhada.. Oyunda onlarca mekan tasarımı ve boss niteliğinde yaratıklar yer almaktadır. Tüm bunlarla baş etmek istiyorsanız bir yerden başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

30 EKİM 2018 GÜNCELLEMESİ!

Torrent indir diyerek son güncelle yüklenmiş tüm oyunu indirebilirsiniz.

Earthfall bu ay sonunda büyük çaplı bir güncelleme alacak. Oyuna yeni horde modu ve ilerleme sistemi eklenecek. Böylece dört kişilik co-op nişan alma oyununun içeriği genişleyecek. Invasion güncellemesi Cadılar Bayramı öncesinde gelecek ve yeni özelliklerin yanı sıra yeni ses tasarımı da olacak. Oyunun ses tasarımı Deadpool 2 ve Blade Runner 2049 gibi filmlerin ekibi tarafından gerçekleştirilecek.

Uzaylı istilası sonrası hayatta kalan bir grup insanın rolüne büründüğümüz Earthfall’u dört kişi co-op olarak oynayabilirsiniz. Washington ve Oregon eyaletlerinde geçen oyun bu yönüyle Left 4 Dead’i andırıyor fakat zombiler yerine uzaylılar bulunuyor. Oyun normalde Steam’de Erken Erişim olarak çıkış yapmıştı fakat geride bıraktığımız Temmuz ayında tam sürüme geçti.

Earthfall Invasion güncellemesiyle oyuna uzun süredir beklenen iki özellik ekleniyor. Bunlardan ilki sayısız düşman dalgasına karşı savaşacağınız Horde modu. Horde modunda toplam 4 harita yer alacak.

İkinci özellik ise yeni ilerleme sistemi. Artık oyuncular 50. seviyeye kadar çıkabilecek, karakterlerini geliştirerek yeni kozmetik eşyalar açabilecekler. Böylece Earthfall daha başarılı bir oyun deneyimi sunacak.

 


Earthfall indir - (Direkt indir)

234.842
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2018 20:15
Earthfall

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.6 GB

Crack: CODEX

Tarih: 26 Nisan 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?