Dyson Sphere Program

1Dyson Sphere Program indir - (Direkt indir)

Dyson Sphere Program, kendi galaktik endüstriyel imparatorluğunuzu sıfırdan inşa edebileceğiniz uzay, macera, keşif ve fabrika otomasyon unsurlarına sahip bir bilim kurgu simülasyon oyunudur.

Uzak gelecekte, bilim ve teknolojinin gücü insan ırkına yeni bir çağ açmıştır. Sanal gerçeklik sayesinde uzay ve zaman önemsiz hale geldi. Yeni bir tür süper bilgisayar geliştirildi – üstün yapay zekası ve bilgi işlem kabiliyeti insanlığı daha da ileriye taşıyacak bir makine. Tek bir sorun var: Tüm gezegende bu makineyi beslemeye yetecek kadar enerji yok.

İnsanlığın ihtiyaç duyduğu enerjiyi üretmek için Dyson Spheres’i (bir yıldızın etrafında dönen, tüm gücünü ve enerjisini kullanan bir mega yapı) inşa etmekle görevlendirilen uzay ittifakı COSMO tarafından başlatılan bir projeden sorumlu bir uzay mühendisisiniz. . Sadece birkaç on yıl önce, Dyson Spheres varsayımsal, imkansız bir icat olarak görülüyordu – ama şimdi sizin elinizde… Bir durgun su uzay atölyesini galaksi çapında bir endüstriyel üretim imparatorluğuna dönüştürebilecek misiniz?

Nötron yıldızları, beyaz cüceler, kırmızı devler, gazlı ve kayalık gezegenler… Dışarıda tüm kaynaklarını toplamanızı bekleyen büyük ve çeşitli bir evren var.

Her oyun benzersiz olacak: Evreniniz, her yeni oyuna başladığınızda prosedürel olarak oluşturulacak. Yıldızların, gezegenlerin ve kaynakların farklı türleri ve dağılımı olacaktır. Evren size ne verirse versin, gelişmeyi ve Kürelerinizi inşa etmeyi başarabilecek misiniz?

Bir uzay mühendisi olarak, yıldızlararası fabrikanızı ve üretim hatlarınızı tasarlamanız beklenir, her küçük paketin ileri geri gitmesini değil. Malzemeleri bir gezegenden diğerine nakletmeniz, kaynakları toplayan ve onları ihtiyaç duyulan yere getiren yıldızlararası ulaşım ekipleri oluşturmanız gerekir.


Dyson Sphere Program indir - (Direkt indir)

13.128
OYUN BİLGİLERİ 19 Mart 2022 20:58
Dyson Sphere Program

Tür: Açık Dünya Oyunları, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: v0.9.24.11286

Tarih: 21 Ocak 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?