Dying Light 2 Stay Human

128Dying Light 2 Stay Human indir - (Direkt indir)

Yirmi yıldan fazla bir süre önce Harran’da virüsle savaştık ve kaybettik. Şimdi yine kaybediyoruz.

Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Şehir, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. Yine de, umudumuzu kaybetmedik.

Şehir’in kaderini değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıradışı yeteneklerinin bir bedeli var tabii.

Anlam veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için becerilerini geliştir.

Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca ihtiyacın olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve kaderini belirle.

Ancak eylemlerin seni nereye götürürse götürsün insanlığını korumayı unutmamalısın.

DEVASA BİR AÇIK DÜNYA
Karanlık yeni bir çağın içinde kaybolan bir şehrin akışına katıl. Çeşitli seviyeleri ve mekânları keşfederken farklı yolları ve gizli geçitleri açığa çıkar.

YARATICI VE VAHŞİ DÖVÜŞLER
En vahşi karşılaşmalarda bile ağır basmak için parkur becerilerinden faydalan. Pratik zekân, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşların olacak.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ
Marazlıların saklandığı karanlık yerlere girmek için geceyi bekle. Güneş ışığı onları uzak tutuyor ancak Güneş batar batmaz yaratıklar ava çıkıp inlerini keşfetmeye açık bırakıyor.

SEÇİMLER VE SONUÇLAR
Eylemlerinle Şehir’in kaderini şekillendir ve değişimini gözlemle. Büyüyen bir kargaşa içinde seçim yaparak güç dengelerini belirle ve kendi deneyimini oluştur.

NOTLAR:
• Ana oyun klasöründeki Launcher.exe dosyasından oyunu başlatın

• Oyun dilini “Dying Light 2\steam_settings” içindeki force_language.txt dosyasına sağ tık özelliklerden (salt okunur) işaretini kaldırın sonra dosyanın içine girip english yazanı silip turkish olarak kaydedin.


Dying Light 2 Stay Human indir - (Direkt indir)

608.449
OYUN BİLGİLERİ 31 Ocak 2023 22:43
Dying Light 2 Stay Human

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, FPS, Korku, Macera, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 67.3 GB

Crack: Reloaded.Edition.v1.16.0

Tarih: 4 Şubat 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?