Dungeons 4

1Bir zamanlar, çok uzaklardaki bir diyarda her şey verimli ve yeşildi. Tek boynuzlu yaratıklar ağaçların arasında geziniyor, elfler ve insanlar çevreleriyle barış içinde yaşıyordu.

Ağaçların arasında belli belirsiz gizlenmiş bir açıklığın kenarında, hava şartlarından yıpranmış bir kulübenin puslu karanlığından yükselen bir sis bulutuyla gizlenmiş bir suret, uğursuzca parıldayan büyük bir kristal küreye doğru çömelmişti. Mırıltılı bir ses kadim bir formülün şarkısını söylüyor, kristalin içindeki parlak döner buğuların dağılarak gelecekten haber vermelerini istiyordu.

O ses, kapüşonunun önündeki parıltıyı hafifçe yansıyan bakışıyla, “Her şey değişken, hiçbir şey kesin değil.

Hadi uzayın ve zamanın çılgınlığı; şu perdeyi kaldır ve gelecekte neler olacağını bize göster” diye mırıldanıyordu. Yalnızca loş ışıkta, o da zor bela görülebilen bu sureti izleyen, yaklaşıyor ve dikkatle dinliyordu. “Zaman gelgitler yaparak göletler ve dalgalar oluşturur, fakat buğu dağılınca perdenin arkasından yalnızca bulanık görüntüler ortaya çıkar.

Şşt, çok fazla yaklaşma; hassas büyü örgülerimi rahatsız etmek istemezsin, değil mi?” Hâlâ küreye doğru eğilmiş durumda olan suret homurdandı ve ötekini karanlığa doğru kovdu. “Şimdi biraz olsun daha net. Bir şey görebiliyorum… Hatta bir şeyler… Pusun içinde yankılanan sesli ipuçları. Bir bebek, Kıyamet Tepesi’nde olup biten bir şeyler ve Sümüksü Konseyinin toplanması; tüm bunlar ne anlama geliyor?”

Aniden, göze yansıyan ışık kırmızıya döndü ve uzaktan gelen şeytani bir ses ormanda yankılandı. Kahin Kötü’nün dönüşüne hazır olun!

Mutlak Kötü ile onun güvenilir (!) hizmetçisi Kara Elf Talya, Mutlak Kötü’nün atalarının iyilik güçlerine karşı zaferler kazanmak için katıldığı onca maceradan sonra Dungeons 4’e geri döndü.


17.394
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2023 13:36
Dungeons 4

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.37 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 9 Kasım 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?