Dungeon Alchemist

1Dungeon Alchemist indir - (Direkt indir)

Oyun haritalarınızı oluştururken kendinizi hiç ilhamsız, teknik olarak zorlanmış veya sadece sıkılmış hissettiniz mi? Dungeon Alchemist, yüksek kaliteli içeriği hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlayan, AI destekli Fantezi Oyun Harita Oluşturma Yazılımıdır! Basitçe bir tema seçin, çizmeye başlayın ve Dungeon Alchemist, yazdırabileceğiniz, paylaşabileceğiniz veya favori Sanal Masaüstü Uygulamanızda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli haritalar oluşturur. Duvarları, zeminleri, nesneleri ve aydınlatmayı yerleştirmek için bir AI algoritması kullanır, böylece yaratıcı olmaya odaklanabilirsiniz.

BİR TEMA SEÇ
Dungeon Alchemist, heyecan verici ve ilham verici nesneler ve ayarlarla dolu dolu geliyor. Temalarımızdan birini seçerek harita yapma maceranıza başlayın.

HAYALLERİNİZİN HARİTASINI YAPIN
Sadece birkaç tıklamayla Dungeon Alchemist, size ve oyuncularınıza ilham verecek güzel bir manzara yaratacak. Her odanın temasını siz seçin ve gerisini Dungeon Alchemist halledecektir. Aldıklarını beğenmiyor musun? Sadece rastgele düğmesine basın ve Dungeon Alchemist’in AI algoritması sizin için yeni odalar oluşturacaktır.

AI algoritması işini bitirdiğinde, haritayı kalbinizin içeriğine göre ayarlayabilirsiniz. Nesneleri ekleyin, ölçekleyin, kaldırın ve döndürün, kapıları hareket ettirin, yer karolarını değiştirin ve çok daha fazlasını yapın!


Dungeon Alchemist indir - (Direkt indir)

7.946
OYUN BİLGİLERİ 2 Nisan 2022 14:42
Dungeon Alchemist

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 942.3 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 31 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?