Dune: Spice Wars

0Dune: Spice Wars indir - (Direkt indir)

Eleştirmenlerce beğenilen Northgard’ın geliştiricilerinden 4X gerçek zamanlı strateji oyunu. Frank Herbert’in çığır açan Dune evreninde yer alan, fraksiyonunuza liderlik etmeli ve zorlu çöl gezegeni Arrakis üzerinde kontrol ve hakimiyet için savaşmalısınız.

Baharat evrendeki en değerli kaynaktır. Baharat yaşamı uzatır, bilinci genişletir ve yıldızlararası seyahati mümkün kılar. Sadece Arrakis’te bulunur, evrendeki en etkili güçler tarafından aranır. House Atreides, House Harkonnen, Smugglers ve yerli Fremen dahil olmak üzere çeşitli gruplardan biri olarak oynayın ve Dune ve baharat üzerinde güç için yarışın.

Manzarayı solucan işareti için tarayın veya birliklerinizi ve baharat toplayıcılarınızı, kum tepelerini patlatıp onları bütün olarak yutacak olan devasa kum solucanlarına kaptırma riskiyle karşı karşıya kalın. Rakiplerinizi savaşta ezin, siyasi entrikalarla alt edin ve aldatıcı casus ağınız ile onları baltalayın.

Şimdiye kadar yaratılmış en etkili bilim kurgu ortamlarından biri olan benzersiz Dune evrenini deneyimleyin. Duke Leto Atreides, Baron Vladimir Harkonnen, Esmar Tuek ve Liet Kynes gibi ikonik karakterlerle ulusunuzu zafere taşıyın. Rakip gruplar üstünlük sağlamaya çalışırken ve gezegenin kendisi solan çöller, devasa fırtınalar ve tüketen kum solucanlarıyla tehdit ederken tetikte olun.

Evrendeki en önemli gezegen üzerinde hakimiyet kurmak ve kontrolü ele geçirmek için açık savaş, hile, politik etki ve ekonomik üstünlüğü dengeleyin! Rakiplerinizin planlarını sabote etmek için gizli ajanlar kullanın. Stratejinizi ilerletmek için Landsraad’daki siyasi kararlara oy verin.


Dune: Spice Wars indir - (Direkt indir)

14.641
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2022 19:57
Dune: Spice Wars

Tür: Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.9 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?