DROS

0Sümüksü küçük bir yaratık ve onun insan ödül avcısı kabuğu hakkında güzel ayrıntılara sahip, hikaye odaklı bir macera olan Dros’un dünyasını keşfedin.

Küçük Dros ve Kaptan’ın farklı güçlü ve zayıf yönleri var ve bulmacaları çözmek, düşmanlarla savaşmak ve devasa bir steampunk Kulesi’nden gizlice geçmek için bunlar arasında geçiş yapacaksınız.

Dros dünyası, etkileşime girebileceğiniz çok sayıda garip ve ilginç karakter içeren bir fantezi hikayesi sunuyor. Keşfederken Kule içindeki gizemleri çözün, günlük girişlerinin kilidini açın ve garip simya hazineleri toplayın.

ÇİFT KARAKTERLİ OYUN
Kuleden geçmek için her iki karakterin de yeteneklerini kullanın. Little Dros olarak zıplayın, kıvranın ve gizlenin ve Kaptan olarak tüyler ürpertici düşmanlarla savaşın.

STEAMPUNK DÜNYASINDA TUHAF KARAKTERLER
Kule’den yukarıya doğru yolculuk ederken, bir dizi başka garip varlıkla sohbet edeceksiniz. Her karakterin anlatacak kendi hikayesi vardır… kendi mücadeleleri. Hiç kimse gerçekten iyi ya da gerçekten kötü değildir.

BULMACALAR VE MACERA
Kulenin içinde bulmacaları çözmek, düşmanları alt etmek ve simyasal hazineleri toplamak için hem beyninizi hem de gücünüzü kullanın. Dünya bilgisini genişleten ve karakter arka plan hikayelerini detaylandıran günlük girişlerinin kilidini açın.


9.425
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 20:03
DROS

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 4.95 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?