Driv3r

3İstanbul, Türkiye. Açılış sahnesinde FBI ajanı John Tanner (Michael Madsen) ve Tobias Jones’un (Ving Rhames), kaçakçı Charles Jericho (Mickey Rourke) ve ekibini yakalamak için hazırlık yaptığı görülür. Jericho ekibi ile gelmiştir ve sawn-off tüfeğini doldurmaktadır. Tanner ve Jones liderliğindeki Türk Polisi, yola barikat kurup çatışmak için hazırlanır.

6 ay önce Tanner ve Jones; Miami, Florida eyaletinin güney sahilinde bulunan suç halkasının içine gizlice sızarak çalıntı araç konusunda uzmanlaşmıştır. Calita (Michelle Rodriguez) adında acımasız bir kadın bu suç halkasının içindedir ve ekipte silah uzmanı Lomaz ve Bad Hand bulunmaktadır.

Tanner, ilk olarak bu çeteye gizlice sızmak için Calita’nın adamlarından biri olan Baccus’un güney sahilindeki evine polis ekipleriyle baskın yapar. Sonra eve girmek için yan girişteki iki adamı öldürür. O sırada Baccus aracına binince kazayla biten bir kovalamaca başlar.

Tanner ve Miami’deki ekip İstanbul’daki araçların nereye nakledileceğini öğrenmeye ve Calita ile Jericho’yu yakalamaya çalışır.

Driv3r oynayış olarak Grand Theft Auto serisine benzese de bu iki oyun arasında bazı farklılıklar vardır. Öncelikle, Driv3r’daki silah mekaniği doğrudan nişan almaya izin vermez. Karakter silahını çıkarınca ekranın ortasına beyaz bir işaret çıkar. Mermilerin düşmanlara isabet etmesi için farenin düşmanlara doğru çevrilmesi ve ekranın ortasındaki beyaz işaretin renginin kırmızı olması gerekir.


46.973
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2022 20:10
Driv3r

Tür: Aksiyon, Oyun, Yarış

Platform: PC

Boyut: 3.15 GB

Crack: P2P

Tarih: 21 Haziran 2004

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?