DRIFT21

132018 yılında çıkması düşünülen Drift 19 2 yıllık erteleme süreci sonucunda 07 Mayıs 2020 de Drift 21 adıyla Erken erişim olarak satışa sunuldu.
Oyunu anlatacak olursam Oyun adından da anlaşılacağı üzere Drift Simulasyonu fakat diğer drift oyunlarına benzemeyen bir özellik size garaj veriyor aracınızı veya araçlarınızı burada modifiye yapıyorsunuz, Car mechanic simulator ve Assetto Corsa tadında bir oyun yapmışlar. Oyunda Japon Ebisu kenti Pistlerinde gazlıyorsunuz.
Garajınızda aracınızın motoru, kaportası, iç aksamı: koltuk,vites topuzu,direksiyon vb. parçaları söküp modifiye yapabiliyorsunuz. Modifiye bilgisi olan arkadaşlar stage 1, stage 2, stage 3 aşamalarını ve yapılan işlemleri bilir garajda bunları drift pistinde kazandığınız para ile yapabileceksiniz.
Son olarak oyun erken erişimde olduğundan eksikleri var Şimdilik 4 adet Araç sunulmuş Mazda mx5, Subaru BRZ, Nissan Silvia S15, Mazda Rx8 Erken erişim olduğu için çeşitlilik az sadece pistte drift yaparak para yığıyorsunuz birde garaj da motor veya mekanik dağıtıp topluyorsunuz.
Desteklediği Direksiyon Seti Markaları : Fanatec – Thrustmaster – Logitech


236.979
OYUN BİLGİLERİ 29 Kasım 2020 13:00
DRIFT21

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 8.15 GB

Crack: RUNE

Tarih: 10 Haziran 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?