DreamWorks All Star Kart Racing

1DreamWorks All Star Kart Racing indir - (Direkt indir)

Süper Kadro, Süper Eğlence!

En sevdiğin DreamWorks karakterlerinden bazılarının yer aldığı yıldızlarla dolu bir kadro, yüksek hızlı kart yarışı aksiyonunu emsalsiz bir eğlenceye ve şamataya dönüştürüyor! Shrek’in Bataklığı, Madagaskar’daki New York Hayvanat Bahçesi, Avanak Adası ve çok daha fazlasının dâhil olduğu DreamWorks temalı 20 farklı pistte yarış.

Temel Oyun Özellikleri:
– DREAMWORKS KARAKTERLERİNDEN OLUŞAN YILDIZLARLA DOLU BİR KADRO: Oynamak için kimi seçeceksin? Shrek, Po, Tigress, Patron Bebek, Çizmeli Kedi, Hıçkıdık ve Astrid gibi favoriler arasından seçim yapmak hiç kolay olmayacak.

– 20 MÜTHİŞ KART ARABASI: Kart arabalarının her biri, sürücüsü olan DreamWorks karakterininin benzersiz kişiliğinden ilham alan özgün tasarımlara sahip! Farklı parçalardan ve aksesuarlardan oluşan yüzlerce kombinasyonla arabanın seviyesini yükseltip kendi tarzını yansıtmasını sağla!

– UNUTULMAZ MEKÂNLARDA YARIŞ: Favori DreamWorks filmlerinden esinlenen pistlerde hız yap, vites değiştir, rampalardan zıpla ve aracını savur! Shrek’teki Uzaklardaki Krallık, Troller’deki Bergen Kasabası, Patron Bebek’teki Bebek Şirketi ve Madagaskar’daki New York Hayvanat Bahçesi gibi pek çok mekânda yarışırken bir yandan da fantastik bir dünyayı keşfet!

– YARIŞLARIN SUNUCULUĞUNU ÜSTELENEN TROLLER, TAKVİYE İŞLEVİ DE GÖRÜYOR: DreamWorks imzalı Troller filminin rengarenk dünyasından Poppy, Çalı, Barb ve Cooper gibi karakterler, tüm yarışların sunuculuğunu üstlenmekle kalmayıp aynı zamanda takviye etkisi potansiyelleriyle pistte başarı yakalamana da yardımcı olacak! Özel sürprizler için tüm yarışlarda yol boyunca karşına çıkan Trolleri toplamayı unutma!

– SİHİRLİ YOLLARIN GÜCÜNDEN FAYDALAN: Pistteki sihirli anahtarlarla gizli kestirme yolları ortaya çıkar. Seri içindeki diğer anahtarlarla bu sihirli yolları uzat!

– BİRDEN FAZLA YARIŞ MODU: Çevrimiçi ve bölünmüş ekran destekli yerel çok oyunculu müthiş modlar sayesinde kesintisiz aksiyon keyfini ailenle birlikte deneyimle.


DreamWorks All Star Kart Racing indir - (Direkt indir)

13.272
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2023 12:47
DreamWorks All Star Kart Racing

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.30 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 3 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?