Dream Cycle

1Lara Croft’un yaratıcısı Toby Gard tarafından oluşturulmuş, bilinmezliğe çıkan ve durmadan büyüyen bir geçit olan Dream Cycle ile yeni nesil aksiyon maceraları keşfet.

Parçalanmış bir boyutta sıkışıp kalmış modern bir sırlı büyü çırağı olan Morgan Carter olarak oyna. Laneti bozmak için Dreamlands’in yozlaşmış sakinlerini alt et.

Yolunu sessizce, gizlilikle, tuzaklarla, büyülerle ve illüzyonlarla aç; ya da geleneksel silahlarla düşmanlarının zayıflıklarını kullanarak kafa kafaya mücadele et.

Yalnızca bu ruhsuz rakipleri yok ederek Dreamlands’in derinliklerine yolculuk edebilir, gerçek hikâyeyi keşfedebilir ve belki bir çıkış yolu bulabilirsin.

Hikâye
Özü, uzun süredir kayıp olan bir akrabası tarafından çalındıktan sonra sırlı büyü çırağı Morgan Carter kendisini Dream Realms’de neredeyse ölümün kıyısında bulur. Parçalanmış ve yozlaşmış diyarlarda, Morgan Carter gücünü geri kazanmak için efsanevi büyük büyük büyük amcası Randolph Carter’ı bulmalı, onun bir tanrı olma planını durdurmalı ve Dreamlands’i aydınlığa kavuşturmalıdır.

Lara Croft’un yaratıcısı Toby Gard tarafından tasarlanmış Dream Cycle, H.P Lovecraft’ın aynı isimli serisinden esinlenilmiş orijinal bir hikâyedir ve Tomb Raider’ın bestecisi Nathan McCree tarafından oluşturulmuş müzikleri içerir.

Öne Çıkanlar:
Sonsuz Macera
Dream Cycle statik bir oyun değil, durmadan büyüyen bir gizem ve macera platformudur. Düzenli güncellemeler aracılığıyla yeni biyomlar, ek hikâye kısımları, silahlar, düşmanlar, yetenekler ve güçler getiren yeni diyarlar eklenecek.

Dream Realms’in muazzam genişlemeleri zamanla açılırken karakterini geliştirmeye ve uyumlu kılmaya devam etmelisin.

Bilgisayar Tarafından Oluşturulmuş Devasa Bir Serbest Dünya
Hikâye ipuçlarını takip ederek ve Deep Gate’e girip her harita parçasındaki 10.000 maceranın her birinde ilerlerken gücüne güç katarak Dreamlands’de kendi yolunu keşfet ve planlamanı yap. Eşiği her geçtiğinde kendini eşsiz bir serbest dünyada bulacaksın. Burayı tırmanarak, ışınlanarak hatta uçarak özgürce arşınlayabilirsin. Hedeflerine istediğin şekilde ulaş ve dünyaya tekrardan dengeyi getir.

Oynayış Tarzını Belirle
Hedefin ister göğüs göğüse savaşta kılıçta ustalaşmak, ister dinamik birinci şahıs silahlı çatışmada nişancılığını mükemmelleştirmek, ister güçlü büyüler ile düşmanlarının üstüne ateşler yağdırmak olsun; karakterini istediğin şekilde geliştirmek için birçok yol var. Her zaman kullanılabilir sekiz büyü yuvası ve oldukça esnek bir avantaj sistemi ile olmak istediğin okültist maceracı olabilirsin.

İçine Çeken Atmosfer
Orijinal Tomb Raider’ın bestecisi Nathan McCree tarafından yazılmış orijinal oyun müziği Dreamlands maceranı sarıp sarmalayacak. Ayrıca Dream Cycle’daki ustalıkla yapılmış seslendirmeler hikâyeye ve macerana hayat veriyor.


22.224
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2022 23:08
Dream Cycle

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 26.61 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 9 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?