Dread Templar

0Dread Templar’ın 3 yıl boyunca solo bir geliştirici tarafından yapılan yoğun, hızlı tempolu kampanyasında intikam arayışınıza girerken cehennemdeki ve ötesindeki en korkunç şey olun.

Oyun, 90’ların klasiklerini anımsatıyor, ancak modern bir bükülme ve çağdaş nişancı oyunlarıyla aynı seviyede oyun derinliği ile.

Kendi oyun tarzınızı belirlemek için geniş bir belalı silah ve güç cephaneliği için 100’den fazla farklı yükseltmenin sonsuz kombinasyonlarını deneyin. Olası tüm kilitleri açmak için gizli yan alanlar, gizli konumlar ve bulmacalarla dolu oyunun 25+ muazzam seviyesinin her santimini araştırın.

Çeşitli şeytani ve şeytani düşman ordularını patlatın ve on adede kadar heyecan verici patron dövüşünde galip gelin. Cehennemin karanlık diyarından donmuş korsan gemilerine kadar pek çok farklı, benzersiz kampanya ortamını keşfedin;

Acımasız, hızlı tempolu oyunu fethetmek için atılma ve kurşun zamanı gibi temel FPS özelliklerini kullanın.

100’den fazla beceri arasından benzersiz bir kombinasyon seçin ve kendi oyun tarzınızı yaratmak için kilidi açın.

20’den fazla düşman türü ve 9 farklı patrondan oluşan çeşitli bir listeyi, katana kılıçlarından ateşli silahlara ve cehennem silahlarına kadar 10’dan fazla silahla kanlı bir sise dönüştürün!

25’ten fazla geniş seviyeyi keşfedin ve 19 yan alanı, 170’den fazla sırrı arayın ve destansı ödüller almak için 20’den fazla zorlu bulmacayı çözün.

El yapımı retro sanat tarzının keyfini çıkarın – silahlar, düşmanlar ve ortamlar dahil olmak üzere oyunun tüm unsurları, 90’ların atıcılarını anımsatan retro pikselli bir sanat tarzında yaratılmıştır.

Hatta oyuna tamamen yeni bir görünüm vermek için 5 farklı filtre arasından seçim yapabilirsiniz!


13.063
OYUN BİLGİLERİ 27 Ocak 2023 16:06
Dread Templar

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.9 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 26 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?