Dragon Forge

1Dragon Forge, toplayıcılık ve işçilikle büyük miktarda kaynağı yönetme konusunda artan bir temel oluşturma macera oyunudur. Lanetli bir ülkede ejderha olarak doğdun, bolluk yaratarak laneti kaldırmak için çalışmalısın.

SON DERECE GÜÇLÜ BİR EJDERHA OLUN
Öğrenecek çok şeyi olan ama kaderi eskiler kadar güçlü olan bir ejderha olarak doğdunuz. Saldırmayı, zıplamayı, uçmayı, yüzmeyi ve ateş, zehir ve yıldırım solumayı öğreneceksiniz. Tecrübe kazandıkça seviye atlayacak ve tamamen durdurulamaz hale geleceksiniz.

Gittiğiniz her yerde odun, taş, demir ve kömür gibi kaynakları toplayın. Çok yetenekli Goblin Minyonları tarafından sürekli olarak otomatikleştirilen geniş bir şehir inşa etmek için bunları kullanın. Ardından, gerçekten muazzam ölçeklerde daha fazla ve daha iyi kaynak üretmek için şehir binalarınızı yükseltin. Ayrıca enerji seviyenizi korumak ve yararlanabileceğiniz çeşitli güzel bonusların kilidini açmak için 30’dan fazla benzersiz yemek tarifi keşfedecek ve pişireceksiniz.

Bütün bir dünya açılmayı bekliyor. Her alan lanetlidir ve keşfederken kilidini açmak için mana kazanmanız gerekir. Her biri kendi benzersiz kaynakları, destansı düşmanları, zorlu bulmacaları, merak uyandıran görevleri, tatmin edici ödülleri, ilginç karakterleri ve harika gizli hazineleri olan 80’den fazla vahşi alanı ve birkaç büyük biyomu keşfedeceksiniz. Her zaman hayran olunacak ve keşfedilecek daha çok şey vardır.

Antik bilgeliğe ait 100’den fazla harika masal öğrenilebilir. 2500 yıldan fazla bir süre önce yazılmış ve nesilden nesile aktarılan bu doğru masallar, çeşitli seçkin erdemleri ve etikleri öğretir. Her masalla birlikte, hayal gücünüze ilham vermek ve ahlaki pusulanızı güçlendirmek için 200 yıllık olağanüstü gravür illüstrasyonları bulunur.


10.762
OYUN BİLGİLERİ 8 Temmuz 2022 15:25
Dragon Forge

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.86 GB

Crack: FLT

Tarih: 8 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?