Dragon Caffi

0Dragon Caffi indir - (Direkt indir)

Dragon Caffi, her yaş için uygun, saf, tasasız mutluluktan oluşan bir açık dünya bulmaca macera oyunudur! Bu oyunun tamamı sevgiyle elle boyanmış ve geleneksel olarak canlandırılmıştır (bazı durumlarda kağıt üzerinde!) ve bu küçük maceranın tek amacı herkesin keyif alacağı mutlu ve eğlenceli bir deneyim olmaktır.

MEET MARGO
Dünya çapında bir fırıncı olmak için eğitiminin son aşamasında bir ejderha ailesine kabul edilen mutlu, şanslı küçük tilki ruhu Margo olarak oynuyorsunuz. Aethwy’nin harika dünyasını dolaşırken, topladığınız malzemeleri kullanarak yemek pişirmek için en sevdikleri tarifleri sizinle paylaşmaya hazır enfes karakterlerle karşılaşacaksınız.

LEZZETLİ TATLILAR PİŞİRİN
Seyahatlerinizde karşılaştığınız lezzetli tatlıları sevgiyle hazırlayarak Margo’nun çalışmalarını tamamlamasına yardım edin! Lezzetli tatlılardan mükemmel parfelere, bu oyun 100’den fazla benzersiz yemek için ağzınızı sulandıracak!

YOLDA TANIŞTIĞINIZ ARKADAŞLARA YARDIM EDİN
Margo ile yaptığınız yolculukta her kesimden insanla tanışacaksınız! Mektupları teslim etmelerine yardım etmekten traktörlerini tamir etmeye, su birikintilerini aydınlatmaya ve Bok-Bok kalemlerinden korkak Zombooshi’leri kovalamaya kadar, yapılacak işlerin sıkıntısı yok!


Dragon Caffi indir - (Direkt indir)

5.975
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2022 15:35
Dragon Caffi

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 570 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?