Dr Fetus Mean Meat Machine

0Fetus’un Mean Meat Machine, Super Meat Boy’un ünlü olduğu klasik bulmaca oyunu ile zorlu platform öğelerinin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. El yapımı güzel dünyalarda ve yaratıcı tuzaklar ve tehlikelerle dolu 100’den fazla bulmaca seviyesinde bulmacalarla yolunuzu bulun. Her dünyanın sonunda, en büyük mücadeleyi sağlayacak korkunç bir patron dövüşüne hazırlanın.

Pitoresk orman, hastane ve tuz fabrikası gibi tanıdık Super Meat Boy ve Super Meat Boy Forever konumlarında Puyo Puyo’dan ilham alan yeni bir formatta bulmacalarla yolunuzu bulun. Ancak, Dr. Fetus’un Mean Meat Machine oyununda, aynı türden en az 4 klonu eşleştirmek ve harika kombolar oluşturmak yeterli değildir – ayrıca testere bıçakları, roketler ve sarkaçlar gibi ölümcül tehlikelerden ve tuzaklardan da kaçınmanız gerekir. Bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik bulmaca formülünün çılgın ve sert bir dönüşü!

Fetus’un Mean Meat Machine, Super Meat Boy Forever olaylarından hemen sonra geçiyor. Meat Boy’u Super Meat Boy Forever boyunca titizlikle analiz ettikten sonra (seviyelerdeki kameraları fark ettiniz mi???), hain Dr. Fetus artık mükemmel Meat Boy klonunu yaratmak için ihtiyaç duyduğu tüm verilere sahip! Tek bir sorun var: Topladığı DNA örneği mükemmel bir örnek değil, bu da bazı… mükemmelden daha az klonlar veriyor…

Ama korkmayın, Dr. Fetus bu sorunu nasıl çözeceğini biliyor. Bir sürü acımasız test odası yaratır ve boktan klonları iyi olanlardan ayıklamak için yarattığı tüm klonları bunlar aracılığıyla göndermeye başlar. Örnekler başlangıçta Meat Boy’a hiç benzemiyor, ancak zamanla Dr. Fetus’un çok nefret ettiği o acayip sevimli yüz ortaya çıkmaya başlıyor. Kusursuz klonlar ufukta beliriyor ve onlar bittikten sonra…sonra ne olacağını kim bilebilir? Muhtemelen bir sürü Meat Boys’a işkence etmek ve cehennem için öldürmekle neşeyle yapılacak bir şey!

Orijinal Super Meat Boy ve Super Meat Boy Forever sanatçılarından göz kamaştırıcı arka planların ve animasyonların keyfini çıkarın ve benzersiz remikslenmiş Super Meat Boy Forever parçaları ve yeni melodilerle RIDICULON’un harika film müziğini dinleyin.


4.744
OYUN BİLGİLERİ 27 Haziran 2023 15:08
Dr Fetus Mean Meat Machine

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 289.31 MB

Crack: P2P

Tarih: 22 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?