Downward Enhanced Edition

0Downward Enhanced Edition indir - (Direkt indir)

SON YOLCULUĞUN BAŞLANGICI…

Downward’da insanlığın atılacağı son maceraya atılıp bilinegelen Dünya’nın akıbetini değiştiren kıyametin anlamını arayacaksın.

Parkur tekniklerinden ve sana verilen gizemli güçten yararlanarak geçmiş medeniyetlerin hayret verici ve tehlikeli yıkıntılarını aşacaksın ve tek amacın dünyanın başına gelen ölümcül felaketleri kontrol etmek için tasarlanan efsanevi eserleri bulmak.

Yalnız olmayacaksın ama elinden ne gelir ki? Bu dünyada artık insanlara yer yok…

PARKUR
Geçmişin kalıntıları arasında birinci şahıstan oynayacağın aksiyon dolu, parkur temelli zorlu bir macera seni bekliyor. Zıpla, kay, asıl… Karakterinin istatistiklerini ve güçlerini yükseltmek için deneyim topla ve bunları parkur becerilerinle birleştirerek, uyanan Kadim Muhafızlarla yüzleşmek için avantajına kullan. Tek bir amacın var, o da maceranın sonunu getirmek.

Aradığın şey sana altın tepside sunulmayacak. Gizli yerlere ulaşmak, yararlı eşyalar toplamak ve saklı hazineleri bulmak için açık bir dünyayı keşfet ve nefes kesici manzaraların keyfini çıkar. Dünyada yaşanan değişimlerin anlamını keşfet ve insan ırkının yok oluşunun ardındaki nedenleri öğren. Hikâyenin sonu, tercih ettiğin yollara, topladığın hazinelere ve bu kıyamet sonrası dünyayı nasıl keşfettiğine bağlı…


Downward Enhanced Edition indir - (Direkt indir)

26.624
OYUN BİLGİLERİ 4 Haziran 2024 18:46
Downward Enhanced Edition

Tür: Oyun, Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 4.4 GB

Crack: RUNE

Tarih: 4 Haziran 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?