Double Line Confrontation New World

0Double Line Confrontation New World indir - (Direkt indir)

1.Bölüm (Gecekonolar): Gecekondu mahallelerinden geçerken uçağa koşan köpekler tarafından müdahale edildi ve kazara düştü.

Hayatta kalan beş mürettebat üyesinden tek kişi oydu. Gecekondu mahallelerini keşfettiğinde, buranın koşan köpekler tarafından işgal edildiğini gördü, ancak gecekondu mahallelerinde koşan köpeklere saldırmanıza yardımcı olacak iki paralı asker olacaktı.

Bölüm 2: Kahraman Orta Doğu’ya geldiğinde bayıldı. yiyecek ve su eksikliği nedeniyle açık alan.

O zamanki eğitim sahnesini hatırladı. O sırada, iki takım (Kasırga Takımı ve Kara At Takımı) şiddetli bir şekilde savaştı ve dikkatsiz davranırlarsa eleneceklerdi.

Bölüm 3: Brank, güçlü azmi ile uyanır ve önünde bir köy olduğunu bulur. Köy boş ama nispeten zengin malzemeler var. Koşan köpekler için bir sığınaktır. Tahliye etmenize yardımcı olması için iki silahlı helikopter ayarladı.

Bölüm 4: Blanc, arama ve kurtarma merkezine gelir, ancak işgal edildiğini fark eder. Koşan köpekler burada pek çok tahkimat yapmışlar ve asansörün elektriğini kesmişler. Ancak bir kan yolunu öldürürlerse başarılı olabilirler.

Segment sistemi ekranı
Oyunun başında oyuncunun segmenti gizlenecektir. Oyuncunun zafer puanı 300 puana ulaşana kadar bölümün kilidi açılmaz.

Oyuncunun segmenti KDA endeksine dayalı olacaktır. Segment, yalnızca oyuncu savaş alanında kendi seviyesini istikrarlı bir şekilde oynadığında geliştirilecektir.

Aksine oyuncu kasıtlı olarak ölürse veya oyundaki düşmanı kasten öldürmezse oyuncunun segmenti gerileyecektir. 300 puandan sonra segment derecelendirilecek ve puan daha yüksek olacaktır.

Bu, oyuncunun zengin bir özgeçmişe ve yüksek rütbeye sahip olduğu anlamına gelir, bu da teknolojinin bu aşamada mükemmel olduğu anlamına gelir. Bu kadar.


Double Line Confrontation New World indir - (Direkt indir)

4.658
OYUN BİLGİLERİ 3 Ocak 2023 20:24
Double Line Confrontation New World

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 8.81 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 3 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?