Dorfs: Hammers for Hire

1Dorfs: Hammers for Hire , bir grup cüce silah ustası ve zırh ustası hakkında, savaş ve altının kokusunun onları götürdüğü her yere dünyayı dolaşan bir atari kooperatifi oyunudur.

Çeşitli savaşlara dolaylı olarak katılan Dorfenwagen mürettebatının , askerlerin talep ettiği tüm silahları teslim etmek için yalnızca sınırlı bir zamanı vardır.

bu da onları zamana ve düşmanın durdurulamaz ilerleyişine karşı sürekli bir yarışa sokar.

Ama dikkat edin, çünkü atölye başlı başına bir savaş alanıdır.

Yangınlar, yanlış kombinasyonlar, havada çarpışmalar, zıplayan ateş topları, düşen buz sarkıtları ve yapışkan çamur, her şey ters gidebilir… ve bunların en az yarısına kendi arkadaşlarınız neden olur.

Her biri kendi düzeni, zorlukları ve tehlikeleri olan Iron Mountain’a çıkarken onları 5 Bölge ve 30 el yapımı seviyeye götüren bir Kampanyaya en fazla dört oyuncu katılabilir.

Topraksız baronun dağın tepesindeki Kaleye ulaşmasına yardım edin! Eğitimsiz köylülerden oluşan güruhu, korkunç bir savaşçı bölüğüne dönüştürün!

Arcade Classic: Seçtiğiniz herhangi bir sırayla 10 seviyeyi daha geçmek için birlikte çalışın . Hazır oradayken neden fazladan bir Tehlike atmıyorsun ?

Versus Battle: Keskin kalmanın hafif bir rekabetten daha iyi bir yolu var mı? Savaşmak için 5 arenadan herhangi birinde bu 2v2 Versus modunda arkadaşlarınıza karşı çekiç atın ! Aynı seviye, aynı eşyalar, aynı zorluklar. Sadece becerileriniz ve işbirliğiniz kazanmanıza izin verecektir!


3.501
OYUN BİLGİLERİ 22 Haziran 2022 19:08
Dorfs: Hammers for Hire

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.18 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 21 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?