Dorfromantik

1Dorfromantik indir - (Direkt indir)

Dorfromantik, sürekli büyüyen, pastoral köy manazaları yaratmak için karolar yerleştirdiğiniz rahatlatıcı bir inşa stratejisi ve bulmaca oyunudur. Dorfromantik ile kendinizi dilediğiniz zaman sessiz ve huzurlu bir dünyaya kaptırabilir, günlük hayata ara verebilirsiniz. Aynı zamanda Dorfromantik, en yüksek rekoru geçmek için karoları dikkatlice planlayıp ve stratejik olarak yerleştirmek isteyenler için bir mücadele imkanı tanıyor :)

Dorfromantik’te, prosedürel olarak oluşturulmuş karolardan oluşan bir yığınla başlarsınız. Birbiri ardına, yığının en üst parçasını çizer, mevcut bir yuvaya yerleştirir ve karolar ile uyumlu olması için döndürürsünüz. Böylece ormanlar, köyler veya su kütleleri gibi manzara grupları ve kombinasyonları oluşturup, karonun ne kadar iyi yerleştirildiğine bağlı olarak puanlarla ödüllendirilirsiniz.

Bazı karolarda size bir görev veren özel nesnelerle karşılacaksınız: Örneğin, yel değirmeni 6 tane tarlasını sınırlandırmak istiyor, lokomotif 10 yola bağlanmak istiyor veya geyik en az 50 ağaçlı bir ormanda yaşamak istiyor. Manzaranızın genişlemesine devam etmek ve daha fazla karo elde etmek için bu görevleri tamamlayın. Oyun, karo yığını bittiğinde sona erer.

Manzarayı genişletirken yeni, renkli biyomlara erişebilir ve size uzun vadeli görevler veren, önceden yerleştirilmiş oyun nesnelerini keşfedebilirsiniz. Bu görevler sayesinde yeni karoların, yeni biyomların ve görünüşlerin kilidini açabilirsiniz.

Dorfromantik, her türlü oyun tarzı için seçenekler sunar! Hızlı modda, hayata kısa bir mola verin ya da zor modda oyunda ustalaşmaya çalışın. Özel Mod, kendi kural kümelerinizi oluşturmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanırken, aylık mod her ay yeni bir meydan okumayla sizi bekliyor. Sadece rahatlamak ve limitlerden yoksun bir şekilde kendi manzaranızı oluşturmak istiyorsanız, yaratıcı modu deneyin!


Dorfromantik indir - (Direkt indir)

7.355
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 14:57
Dorfromantik

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.67 GB

Crack: DINOByTES

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?