Doraemon Story Of Seasons Friends of the Great Kingdom

0Doraemon Story Of Seasons Friends of the Great Kingdom indir - (Direkt indir)

Noby ve arkadaşları yepyeni bir Doraemon: Story of Seasons oyunuyla dönüş yapıyorlar! 25 yıldan fazladır oyuncuların çok sevdiği, meşhur çiftlik serisi ve Japon kültürünün simgesi Doraemon’un birleşmesiyle ortaya çıkan bu popüler seriye yepyeni oynanış yollarına sahip yeni bir oyun daha ekleniyor!

Ekinlerinizi yetiştirin, hayvanlarınızı büyütün ve Doraemon’un özel aletlerini kullanarak her yaştan insanın tadını çıkarabileceği eğlenceli ve iç ısıtan bu hikayede arkadaşlarınıza yardım edin.

Hepimizin rahat ve evinde hissedebileceği bir yer.
• Noby ve arkadaşları Lumis adındaki bir oğlanla karşılaştıkları garip bir gezegene varıyorlar. Eski çiftliğinde ona katılıp, çiftliği eski ihtişamına döndürmek için ona yardım etmeye karar veriyorlar! Havai fişekleri, meteor yağmurlarını ve yılın ilk gün doğumunu izlemek gibi değerli anları tecrübe etmek için ekibe katılın!

Doraemon’un Aletleri ile çılgın olasılıkları keşfedin
• Doraemon’un Aletleri çiftçiliği o kadar kolaylaştırıyor ki! Mini Raincloud ile ekinlerinizi sulayın, Farm Restaurant ile pişmiş yiyecekleri hasat edin, Hopter ve Extra Hold Cloud Spray ile gökyüzünde bahçeler yapın ve Adapting Ray kullanarak denize dalıp inciler toplayın! Hepsi ve daha fazlası sizleri bekliyor!

Bir resimden fırlamış gibi görünen rahatlatıcı bir dünya
• Doğal ışıklandırma, rüzgar ve ortam sesleri yemyeşil alanlara hayat veriyor. Farklı ve büyüleyici mekanlar sizleri bekliyor! Sallanan buğdaylardan oluşan altın rengi tarlalar, etkileyici bir ufuk manzarası olan bir burun ve atmosferik bir orman bunlardan sadece bazıları! Bu göz alıcı ve ruhunuzu dinlendiren mekanlar zamanla ve sezonlarla birlikte değişerek dünyanın doğal güzelliğine açılan birer pencere olacaklar.

Arkadaşınızla beraber çiftçilik yapın
• Çevrimdışı iki oyunculu modu Oyuncuların arkadaşları veya aileleriyle birlikte çiftçilik yapmasını sağlar. Çiftlikte birlikte çalışın, balıkçılık yapın ya da tek başınıza kaldıramadığınız o dev şalgamı beraber sökün!


Doraemon Story Of Seasons Friends of the Great Kingdom indir - (Direkt indir)

5.110
OYUN BİLGİLERİ 2 Kasım 2022 13:28
Doraemon Story Of Seasons Friends of the Great Kingdom

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.68 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?