Doomsday Hunters

0Doomsday Hunters indir - (Direkt indir)

Prosedürel nesil, çok sayıda yükseltilebilir silah, büyü, avantaj, uzaylı eserleri, garip teknolojik ve büyülü cihazlar, düşmanlar, NPC’ler, tuzaklar, özel etkinlikler ve gizli dükkanlar. Bunların birçoğu, kendinizi aşırı güçlü hissedeceksiniz. Görünüşte güzel bir izometrik çift çubuklu nişancı oyunudur, ancak içinde derinlik, çeşitlilik, tekrar oynanabilirlik ve gözlerinizi patlatan tüm o muhteşem sinerjileri keşfetmeye büyük önem verilir!

Yıl 420 ac (After Cataclysm). Dünya olarak bildiğiniz her şey artık yok. Bildiğiniz fizik yasaları artık geçerli değil. Canavarlar, şeytanlar, uzaylılar, çılgın robotlar her yerde. Bu zorlu ortamda sadece Avcılar hayatta kalabilir. Onlardan birisin. Şu anda bir avuç var, ama konuşurken gizli odalarımızda yenilerini büyütüyoruz.

Sahip olduğunuz silahları sevmiyorsanız, neden onları parçalara ayırmıyorsunuz? Veya onu bir sonraki seviyeye taşıyan tam modu bulana kadar bekleyin? Zorlu seçim. Ve rastgele ekleri de var. Ama bekleyin, dahası var.

Girilmesi zor, ustalaşması daha da zor bir oyun. Sert oyun tutkunuz için olması gerektiği gibi, değil mi? çok öleceksin. Ve dahası. Her şeyi keşfedene kadar kaçabileceğini düşünme bile. Eğer meydan okuma sana göre değilse – dikkatli ol! 160’tan fazla düşman ve 20 boss ve büyüyor.


Doomsday Hunters indir - (Direkt indir)

5.434
OYUN BİLGİLERİ 24 Nisan 2022 22:17
Doomsday Hunters

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 222.6 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 May 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?