Dome Keeper

0Bu yenilikçi roguelike hayatta kalma madenci Dome Keeper’da kubbenizi dalga dalga canavarlardan koruyun.

Değerli kaynaklar ve eserler aramak için yüzeyin altını kazmak için her saldırı arasındaki süreyi kullanın – güçlü yükseltmeleri ve bonusları seçmek için bunları dikkatli kullanın.

Güzel hazırlanmış piksel sanatı uzaylı gezegenlerinde yer alan Dome Keeper büyüleyici bir atmosfer, melodik ve sentetik kreasyonları birleştiren müzik parçaları ve jet çağını karşılayarak daha fazlası için geri gelme isteği uyandıran bir merak duygusu sunuyor.

Sen
Değerli malzemeleri aramak veya güçlü gizli eserleri ortaya çıkarmak için kubbenizin altında tüneller açın.

Zamana dikkat edin, kubbeye geri dönmeli ve bir sonraki saldırı dalgası geldiğinde hazır olmalısınız. Bu sefer ne kadar derine ineceksin? Ne kadar geri taşıyabilirsin?

Savunmak
Uzaylı saldırılarını savuşturmak için savunmanızın kontrolünü elinize alın. Hava ve yer, yavaş ve hızlı; Saldırganlar, kubbenizi parçalamadan önce önceliklendirilmeli ve ele alınmalıdır.

Geliştirmek
Güçlü yükseltmelerin kilidini açmak için mineral hasatınızı kullanın: silahlarınızı güçlendirin, tatbikatınızın etkisini artırın, jet çantanızın maksimum hızını artırın ve her biri size ve kubbenize hayatta kalmak için en iyi oranları veren birçok yükseltme yolu!


8.571
OYUN BİLGİLERİ 27 Eylül 2022 23:47
Dome Keeper

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 288.2 MB

Crack: REPACK

Tarih: 27 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?