DNF Duel

0THE SEEDS OF VOLITION BRING FORTH A CHALLENGER
Aksiyonlu dövüşlerin en zirvesi! Dünyadaki en popüler RYO’lardan biri olan Dungeon and Fighter şimdi 2.5D dövüş oyunu olarak döndü.

16 göz alıcı karakterden birini seçin, her birinin kendine has becerileri ve kişilikleri var. Daha zeki veya yetenekli hamleler yaparak ya da düşmanınızı direk pataklayarak Mutlak İrade’nin ustası olun!

• En sevdiğiniz DNF Karakterleriyle yakından ve şahsen tanışın
DNF Duel, Dungeon and Fighter adlı RYO’daki ikonik sınıfları kusursuz bir şekilde yeniden canlandırıyor.

Sinsi Kolcu’nun yıldırım hızıyla attığı göz alan mermilerinden çılgına dönmüş Vahşi’nin sınırsız saf gücüne kadar her karakterin ikonik özellikleri elden geçirilip geliştirildi.

Toplamda 16 eşsiz karakter mevcut: Vahşi, Vurucu, Güreşçi, Yargıç, Ejder Şövalyesi, Kolcu, Süikastçi, Kunoichi, Cadı, Öncü, Çevik Usta, Ruhkılıç, Sorun Çözücü, Haçlı, Topçu ve kilidi açılabilir bir Gizli Karakter.

• Dungeon and Fighter evreninden doğan nefes kesici bir dünya
17 yıllık hikâye, DNF Duel’in senaryosuna ve karakter gelişimine, Arad’ın bölüm tasarımlarına eşlik eden göz alıcı görsel detaylar ile birlikte entegre edildi.

8 ayrı bölümde düellolarınızın keyfini çıkarın: Gök Kule, Okyanus Ekspresi, Ayışığı Tavernası, Hendon Myre, Tanrıkent Ghent, Saint Horn, Zelva ve Harabeler.

• Stratejik Dövüşler İçin Eşsiz Savaş Teknikleri
DNF Duel, eşsiz savaş sistemi ve taktikleri ile dövüş oyunu türünü yepyeni bir seviyeye çıkarıyor.

Her karakterin sahip olduğu özel hareketler ve güçleri Uyanış etkileri ile daha da güçleniyor. Mana Barı’nızı ve Beyaz Hasar Barı’nızı gözünüzden ayırmayın ki rakibiniz sizi hazırlıksız yakalamasın.

• Oldukça Geniş Ek İçeriklerin Keyfini Çıkarın
Hikâye Modu her karakterin başlangıç hikayesini oynamanızı sağlayarak Dungeon and Fighter dünyasını derinlemesine tecrübe etmenize izin verir.

Oyuncu profilinizi özelleştirin, Galeride özel duvar kağıtlarının ve seslerin kilidini açın!


15.318
OYUN BİLGİLERİ 28 Haziran 2022 18:56
DNF Duel

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Dövüş, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.38 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 28 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?