Divinity Chronicles: Journey to the West

0Divinity Chronicles: Journey to the West indir - (Direkt indir)

Divinity Chronicles: Journey to the West, haydut benzeri bir güverte kurma oyunudur. Eşsiz güçlere (kartlar, sarf malzemeleri ve kalıntılar olarak modellenmiştir) sahip efsanevi kahramanlardan biri olarak oynayacak, güçlü ekipler oluşturacak ve karanlığın alametinde İlahiyat Krallığı’nın kaderini belirleyeceksiniz.

Her karakter, Journey to the West’in efsanevi hikayesinden ilham alan çok sayıda benzersiz hikayeye sahiptir. Her oyun sırasında, tümü stratejilerinize ve seçimlerinize dayalı olarak farklı rakipler, etkinlikler, görevler ile karşılaşacaksınız. Yaptığınız her seçim, etrafınızdaki herkesi derinden etkileyecek.

Her Karakterin Gerçek Gücünü Ortaya Çıkarın
Her karakterin kendi geçmişine ve özelliklerine uyan benzersiz bir Kart seti vardır. Her karşılaşma için dikkatlice seçimler yapın, desteyi inşa edin, kalıntılar ve sarf malzemeleri edinin ve çeşitli güçlü stratejilerin kilidini açacak ve karakterin gerçek gücünü açığa çıkaracaksınız.

Örneğin, Maymun Kral Wukong, en güçlü ve çok yönlü karakterlerden biridir. Monkey King Bar’ın uzunluğunu ve ağırlığını kontrol edebilir, saçlarıyla küçük maymunları çağırabilir ve düşmanlara dönüşebilir ve yeteneklerini kendilerine karşı öğrenebilir!

Yalnız Savaşmanıza Gerek Yok
Batıya doğru bu zorlu yolculukta tek başınıza savaşmanıza gerek yok. Yoldaşlar toplayarak, NPC’leri toplayarak ve hatta rakiplerinizi kendi tarafınıza çekerek güçlü bir ekip oluşturun.


Divinity Chronicles: Journey to the West indir - (Direkt indir)

5.111
OYUN BİLGİLERİ 13 Mart 2022 15:29
Divinity Chronicles: Journey to the West

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?