Distant Worlds 2

0Distant Worlds 2 indir - (Direkt indir)

Distant Worlds Geri Dönüyor! Büyük beğeni toplayan 4X uzay strateji oyunu Distant Worlds, yepyeni bir 64-bit motor, 3D grafikler ve güzel bir arayüzle geri döndü.

2.000’e kadar yıldız sistemi ve on binlerce gezegen, ay ve asteroit içeren devasa Galaksiler, madencilik ve diplomasi yoluyla veya fetih yoluyla barışçıl bir şekilde keşfetmeniz ve yararlanmanız için sizindir! Bir galaksi oluşturmanın karmaşık süreci, her yeni oyunun farklı olmasını sağlar ve birçok galaksi kurulum seçeneği, oyununuzun tam istediğiniz gibi olmasını sağlamanın yanı sıra inanılmaz bir yeniden oynanabilirlik sağlar.

Galaksiler o kadar derin, eğlenceli ve sürükleyici ki oyunu bitirmek istemeyeceksiniz. Çok çeşitli oyun tarzlarını kapsayan yedi oynanabilir temel oyun grubu arasından seçim yapın. Hikayeler boyunca, zafer koşullarıyla veya açık uçlu bir sandbox modunda oynarken imparatorluğunuzu inşa edin, genişletin ve geliştirin. Her galaksi yaşam ve aktivite ile doludur. Diğer imparatorluklar, bağımsız uzaylı kolonileri, tüccarlar, korsanlar ve uzay canavarlarıyla karşılaşın. Yıldız sistemlerini, asteroit alanlarını, galaktik fırtınaları ve kara delikleri keşfedin. Galaksinin sorunlu tarihiyle ilgili sırları açığa çıkararak, geçmişten çok uzun zaman önce medeniyetlerin kanıtlarını keşfedin…

Akıllı otomasyon, oyunu tercih ettiğiniz oyun tarzına ve ölçeğine göre uyarlamanıza olanak tanır. Ne kadar kontrol etmek istediğinize ve hangi oyun alanlarının size en uygun olduğuna karar verin. Odağınızı yalnızca bir gemiyle sınırlayabilir veya onu geniş bir galaktik imparatorluktaki her şeye kadar genişletebilirsiniz. Gerisini danışmanlarınız ve akıllı otomasyon halletsin!

Yerleşik Oyun Düzenleyici, yıldız sistemleri, gezegenler, asteroitler, gemiler, yıldız üsleri, uzay canavarları veya başka herhangi bir şey ekleyerek veya kaldırarak kendi galaksinizde ince ayar yapmanıza olanak tanır. Nihai özel deneyim için oyununuzdaki herhangi bir imparatorluğun özelliklerini değiştirin.


Distant Worlds 2 indir - (Direkt indir)

10.243
OYUN BİLGİLERİ 10 Mart 2022 17:55
Distant Worlds 2

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.5 GB

Crack: FLT

Tarih: 10 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?