Disney Speedstorm

3Disney Speedstorm indir - (Direkt indir)

Disney Speedstorm’un Erken Erişimine Hoş Geldin!
Disney ve Pixar dünyalarından esinlenen, kahramanların en hızlı pistlerde kıyasıya kapıştığı, bu yarış oyununa dalın. Yarış pistinde karakterlerin eşsiz becerilerinde ustalaşın ve Asphalt serisi yaratıcılarının sunduğu heyecanlı bir arcade yarış deneyiminde zafere ulaşın!

DISNEY & PIXAR YARIŞARAK SAVAŞIYOR
Mulan, Mickey Mouse, Sulley, Balu, Kaptan Jack Sparrow, The Beast ve daha fazlasını içeren inanılmaz bir karakter kadrosu giysilerini kuşanmış, kıran kırana kapışarak yarışmayı bekliyor. Her bir yarışçının istatistiklerini yükseltin ve eşsiz becerilerinden faydalanın; yarışın gidişatını ve oyunu oynama tarzını tamamen değiştirecek güce sahipler!

ARCADE YARIŞTA BÜYÜK DEĞİŞİM
İsteyen herkes Disney Speedstorm’u oynayabilir ancak nitro artışlarını doğru zamanlama, virajları hesaplı driftlerle alma ve dinamik pist ortamlarına adapte olma gibi beceri ve tekniklerde ustalaşmak yarışın hakimi olmak için çok önemlidir.

BİRLİKTE YARIŞMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI
Yarışçınızı seçin ve aksiyon dolu pistlerde tekli modda yarışın ya da yerli ve uzaktan çok oyunculu modlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Dünyanın her yerinden oyuncularla kapışıp online bir efsane bile olabilirsiniz.

DISNEY & PIXAR ‘DAN ESİNLENMİŞ YARIŞ PİSTLERİ
En sevdiğiniz Disney ve Pixar filmlerinden esinlenen ortamlarda gaza basın. Karayip Korsanları’nın Korsan Adası pistinin iskelesinden, Orman Çocuğu’nun Orman Harabeleri vahşi haritasına ya da Sevimli Canavarlar’ın Korkutma Katı’na kadar bu dünyaları yarış odaklı yepyeni ve heyecanlı bir bakış açısıyla deneyimleyebilirsiniz!


Disney Speedstorm indir - (Direkt indir)

19.902
OYUN BİLGİLERİ 1 Mayıs 2023 16:07
Disney Speedstorm

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yarış

Platform: PC

Boyut: 10.65 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?