Disney Dreamlight Valley

0Disney Dreamlight Valley, hem eski hem de yeni Disney ve Pixar arkadaşlarının yer aldığı görevler, keşifler ve ilgi çekici etkinliklerle zengin bir yaşam simülasyonu ile macera oyunu arasında bir karışımdır.

Bir zamanlar cennet gibi bir diyar olan Dreamlight Valley, Unutulana kadar Disney ve Pixar karakterlerinin uyum içinde yaşadığı bir yerdi.

Gece Dikenleri toprak boyunca büyüdü ve bu büyülü yere bağlı harika anıları kopardı. Gidecek başka yerleri olmayan Dreamlight Valley’in umutsuz sakinleri, Dream Castle’da kilitli kapılar ardında çekildi.

Şimdi bu dünyanın hikayelerini keşfetmek ve büyüyü Dreamlight Valley’e geri getirmek size kalmış!

Dreamlight Valley’in Sırlarını Keşfedin

Dream Castle’ı Unutkanlığın sinsi pençesinden kurtarın ve çok sevilen Disney ve Pixar karakterlerinin eşsiz Realms’inin kilidini açın.

Her Diyarın, çözülmesi gereken bulmacalar ve Dreamlight Valley’e geri getirilmesi gereken arkadaşlarla kendi zorlukları vardır.

Rüya Kalesi’ni Unutucuların elinden kurtarın ve Anna ve Simba gibi büyük kraliçelerin ve kralların krallıklarının kilidini açın.

Her Diyar, Vadi’ye dostluğu geri getirme arayışında çözülecek bulmacalarla benzersiz zorluklar içerir.

Maceranıza Vadi’de başlayacaksınız, ancak yolculuğunuz sizi sonsuzluğa ve ötesine götürecek! Cesaret Ormanı’nda neler olduğunu keşfedin ve ikonik Disney ve Pixar kahramanları ve kötü adamlarının meydan okumalarına göğüs gererken en derin mağaralara meydan okuyun.

Kim bilir kimi – veya neyi – keşfedebilirsiniz.


7.578
OYUN BİLGİLERİ 6 Eylül 2022 19:57
Disney Dreamlight Valley

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 7.50 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 6 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?