Disco Simulator

0Disco Simulator indir - (Direkt indir)

Yönetici Seç
Oyunun başında menajerini seçebileceksin. Her birinin kulübün farklı yönlerini yönetmek için kendine özgü becerileri vardır. Kulübünü hangi şekilde geliştirmek istediğine karar ver. Seçtiğin yöneticinin becerileri oyunun ilerleyen aşamalarında meyvelerini verecektir. Örneğin: barmenler için bonus, konserler düzenlemek veya müşterileri mutlu etmek. Seçim senin!

Kulübünü seç
Oyunda her biri farklı zorluklarda ve benzersiz başarım koşullarına sahip çok çeşitli kulüpler seni bekliyor. Kulüpler çeşitli yerlerde bulunur; bir eyalet, küçük bir kasaba, büyük bir şehrin merkezi. Akıllıca seçim yap ve bir kulüp efsanesinin sahnesine gir!

Müşterilerine özen göster
Başarın müşterilerinin memnuniyetine bağlıdır. Her misafirin, onları kulüpte tutmak için karşılaman gereken kendi bireysel ihtiyaçları vardır. Şık kokteyl barlarda zarif içkileri mi tercih ediyorlar? Yoksa sabaha kadar en iyi şarkılarla dans etmek mi istiyorlar? Senin işin müziğin, atmosferin ve hizmetin onların beklentilerini karşılamasını sağlamak olacaktır. Müşterilerinle ilgilen, böylece onlar da kulübünü başkalarına tavsiye edecek ve itibarını artıracaktır. Beklenmedik durumlara müdahale et – dökülen alkol, tıkanmış bir tuvalet, sarhoş bir müşteri, ellerin dolu olacak!

Etkinlikler düzenle
Kulübümüz ve en iyi kadromuz zaten hazır, o yüzden parti zamanı! Grupların ve DJ’lerin muhteşem konserlerini düzenlemek kulübünüzün bilinirliğini arttırmanın anahtarıdır. Yalnızca hayran kalabalığını çekmekle kalmayacak, aynı zamanda çok para kazanmanıza da olanak sağlayacak yıldızları sahneye davet edin. Partilerinizi şehrin konuşulan konusu haline getirmenin heyecanını yaşayın!


Disco Simulator indir - (Direkt indir)

36.721
OYUN BİLGİLERİ 5 Mart 2024 19:14
Disco Simulator

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.16 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 5 Mart 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?