Disciples: Liberation – Paths to Madness

0Deliliğin yolundan gidecek kadar cesur musun? Disciples: Liberation – Paths to Madness’ta Avyanna’yı takip edin, Nevendaar halkını özgürleştirmek ve onlara yeni umutlar getirmek için yeni bir macera. Gizli sırları ve kayıp hazineleri olan yeni uçurumlar, zindanlar ve görevler sizi bekliyor. Gizemli yaratıklarla karşılaşın ve sayısız efsaneye konu olan uzun zamandır unutulmuş silahları ele geçirin… ve bu size özgürlüğünüz için verilen savaşta çok önemli bir avantaj sağlayabilir.

Yolculuğunuz sizi çılgın bir büyücünün laboratuvarına götürür ve Peçe’nin gizli atölyesini ortaya çıkarırsınız. Alacakaranlıkta karanlık ritüellere tanık olun ve vahşi elflerin kanlı bir sırrını keşfedin. Her yolun sonunda, onları bir kez daha savaşta kullanmanı bekleyen efsanevi bir ödül var.

Disciples: Liberation – Paths to Madness ile Nevendaar’daki yolculuğunuzda yeni birimlerin kilidini açabileceksiniz. Bir zamanlar Lejyonerlerin Lejyonlarından kovulan ve hem çalışkanlığı hem de zulmüyle tanınan sinsi Sin’in Kızı ile tanışın. Mükemmel dövüş makinesinde dövülmüş çelik ve sihrin bir karışımı olan Yaşayan Zırh, yerinizi korumanıza yardımcı olmak için İmparatorluğun deney odalarından çıkıyor. Tamamen farklı bir kumaştan kesilmiş Kan Entleri, düşmanlarını ölümcül dikenlerle mahvetmek için saf Elf soyunun can damarıyla beslenir. Ölüm Avatarı, doğrudan Ölümsüz Horde’un çılgın bir büyücünün dipsiz beyninden ortaya çıktı, yıkım ekti ve ölüm biçti.


7.570
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2022 17:18
Disciples: Liberation – Paths to Madness

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 9.96 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 24 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?