DIRT 5

6DIRT 5 indir - (Direkt indir)

Kendini Kaptır

DIRT 5, kendinden önceki oyunlara ve serinin ruhuna saygı duyuyor fakat DIRT efsanesinde yeni çığır açıyor. Bu en cesur ve en iddialı DIRT oyunu. Yeni özellikler, yaratıcı yenilikler ve eşsiz bir bakış açısı, DIRT 5’in off-road yarışı, tarzı ve kültürü için bir merkez haline gelmesini sağlıyor. Burada sürekli öne çıkan anlarda rol oynayabilirsin.

Küresel Sahnede İlklere İmza At

Dünyada bir yolculuğa çık ve etkileyici, dinamik ortamlarda farklı 10 küresel konumdaki 70’in üzerinde eşsiz rotada yarış. New York’taki donuk East River’da yarışmak, Brezilya’da Kurtarıcı İsa heykelinin altında rakiplerini sollamak, Norveç’teki Kutup Işıklarında parlamak, rakipleri alt etmek, araziler ve sürekli değişen aşırı şartlar. Hepsi ve daha fazlası seni bekliyor.

İnanılmaz Araçlarla Sınırları Zorla

Özel olarak seçilen ve heyecan verici araçların direksiyonuna geç. Taşları kayaları mahveden araçlarla en zorlu arazileri fethet, efsane ralli araçlarını yeni konumlara götür ya da 900bhp sprint araçlarının gücünü hisset. Rallikros, GT, sınırsız kamyonlar, buggy’ler ve muscle araçlar ile nihai off-road garajı tamamlanıyor.

Ünlülerle Dolu Kariyerde Dikkatleri Üzerine Çek

Bir efsanenin himayesi altındasın ve tüm gözler üzerinde, herkes bu güçlü off-road yarış dünyasının yeni yıldızının sen olmasını bekliyor. Sponsorluklar ve eşsiz ödüller kazan, tüm konumları fethet ve şimdiye kadarki en kapsamlı Kariyer modumuzda azılı bir rakiple mücadele et.

Off-Road Aksiyonda Mücadele Et veya İş Birliği Yap

Kariyer de dahil olmak üzere çevrimiçi modlarda dört oyuncuya kadar yerel bölünmüş ekran desteği var. Bu özellikler DIRT 5’i en iyi yerel çok oyunculu yarış oyunu yapıyor, arkadaşlarınla mücadele etmek artık daha kolay. En fazla 12 oyuncu için hazırlanan yarış oyun listelerine katıl ve yenilikçi, hedef tabanlı modlarda rekabet et.

Yeni Özelliklerle Oluştur ve Kaydet

Detaylı Fotoğraf Moduyla en büyük zıplamalarını ve en iyi hamlelerini kaydet. DIRT’ün tüm araçlar için geçerli en kapsamlı görünüm düzenleyicisinde yaratıcılığını göster. Ayrıca tüm oyuncuların DIRT’te eşsiz bir şekilde bir şeyler oluşturup oynamasını sağlayan yepyeni özellikler var.

Kurulum Notları:
1. ISO’yu bağlayın
2. Oyunu kurun
3. Crack’i uygulayın
4. Microsoft VCLibs ve Gaming Services’i yükleyin
5. İyi eğlenceler!

Notlar:
Oyun en son sürüm 1.2767.60.0’a güncellenmiştir.

Oyunu güvenlik duvarınızda engelleyin ve sunucuyla bağlantı kurulamadığına dair oyun içi mesajı görmezden gelin.

Oyun Microsoft VCLibs ve XBox oyun hizmetlerini gerektirir. Lütfen oynamadan önce bunları yüklediğinizden emin olun.

Oyun sırasında siyah bir ekranla karşılaşırsanız, bu oyun hatasını düzeltmek için geliştiricinin güncellemesini bekleyin veya düzeltmek için web’de arama yapın.


DIRT 5 indir - (Direkt indir)

90.804
OYUN BİLGİLERİ 3 Nisan 2022 19:15
DIRT 5

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Yarış, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 34 GB

Crack: Razor1911 

Tarih: 5 Kas 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?