Diplomacy is Not an Option

0Diplomacy is Not an Option indir - (Direkt indir)

Koşullar nedeniyle çok üstün düşman kuvvetleriyle savaşa girmeye zorlanan, uzun süredir acı çeken küçük bir Lord olan Kahramanımızın iyi yıpranmış ayakkabılarını giyin. Kavgacı bir kral, ikiyüzlü danışmanlar ve her taraftan düşmanlar tarafından kutuya kapatılmış, bunu barışçıl bir şekilde çözmek için hiçbir başvuru yolu yoktur. Görünüşe göre Diplomasi Bir Seçenek Değil!
10 BİN’den fazla düşman birimi kale duvarlarınıza saldırırken savaşı tamamen yeni bir ölçekte deneyimleyin. Krallığı kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Krallık bile kurtarılmaya değer mi?

Savaş Hukuku
Kralınız güçlü ve cesur bir lider. İçmekten daha çok sevdiği tek şey kavga etmektir ve bunun çoğunu yaptı. Dış savaşlar ve fetihler yapılırken, evdeki topraklar ihmal edilmiş; altyapı çürüyor ve insanlar yavaş yavaş açlıktan ölüyor. Toprak isyan tohumları için bereketli!
Beceriksiz danışmanlar tarafından yanlış yönlendirilen Kral, devlet yönetiminin bürokrasisini umursamaz, bu nedenle kitleler ayağa kalktığında çok az uyarı ya da yardımcı bulunacaktır. Savaşın dümenini tek başına ele almalı ve topraklarınızı cani köylülerden korumalısınız. Ancak krallığı koruyabileceği kanıtlanmış tek kişi siz olduğunuz için zafer size kıt bir rahatlama sağlayacaktır. İsyanları bastırmalı, liderlerini kovmalı ve istikrarı yeniden sağlamalısınız.
Uzak diyarlarda, Kral’ın insanları beslemek ve daha fazla bira ve savaşı finanse etmek için tam olarak ihtiyaç duyduğu büyük hazinelerle ilgili söylentiler var. Hükümdarlık tekliflerinizi yerine getirecek ve saray kasasını yenilemek için denize açılacak mısınız? Elbette yerli halklar, hırsızlığınıza karşı hiçbir direnç göstermeyeceklerdir. Ne yanlış gidebilir?


Diplomacy is Not an Option indir - (Direkt indir)

20.220
OYUN BİLGİLERİ 12 Şubat 2022 14:45
Diplomacy is Not an Option

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 672.7 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 9 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?