Dinkum

0İyi günler!

Yeni bir adil Dinkum hayatına başlamaya ve vahşi Avustralya taşrasından ilham alan bir Adada bir ev inşa etmeye hazır olun.

Tropikal okaliptüs ormanlarını keşfedin, kavurucu çöllerde hayatta kalın, serin billabonglarda rahatlayın ve Aussie’den ilham alan sevimli vahşi yaşamla dolu çalılıkları keşfedin.

Kasabanızı genişletmek ve özelleştirmek ve yeni kasaba halkı ve işletmeleri çekmek için avcılık, madencilik, balıkçılık ve yiyecek arama yoluyla değerli kaynakları toplayın.

Yeni evinizi arkadaşlarınızla paylaşın ve tehlikeli yırtıcılarla dolu güzel manzaraları keşfederken birbirinizi koruyun.

Yıldızların altında bir yağma içinde uyumaya başlamaktan çiftlikleri, işletmeleri ve turistik yerleri olan geniş bir kasabaya gidin.

Sonunda, kalmaya karar verebilecek ve burayı kendi evleri haline getirebilecek ziyaretçileri çekeceksiniz.

Şehrinizi çitler, çiçek tarhları, sokak lambaları, arı kovanları, yel değirmenleri, çitler, çeşmeler ve daha fazlasıyla kişiselleştirerek komşularınızı mutlu edin.

Kasaba halkınız ne kadar mutlu olursa, yerleşme, ailelerini getirme ve benzersiz eşyalarla mağazalar kurma olasılıkları o kadar yüksek olur.


7.846
OYUN BİLGİLERİ 14 Temmuz 2022 19:02
Dinkum

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 454.2 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 14 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?