Diluvian Ultra

0Diluvian Ultra indir - (Direkt indir)

Binlerce yıl sonra derin uzayda mezar geminizin küstahça istila edilmesiyle uyanan ölümsüz savaşçı prens Atilla olun. Kanlı kılıcınızı alın ve araştırın; bu davetsiz misafirler geçmişinizden gelen eski düşmanlar mı, yoksa henüz fethedilecek bilinmeyen düşmanlar mı? Ne olursa olsun, gemiye kök saldılar ve iğrenç varlıklarıyla sizin için kutsal olan her şeyi kirlettiler.

Onları boşluğa sürmenin ve insanlarınızı kurtarmanın zamanı geldi.

Prensi uyandır ve kırmızı bir harabe yarat!

Diluvian Ultra: Birinci Bölüm, 10 seviye + bir merkez, 30 farklı yükseltmeye sahip 6 farklı silah ve 13 düşman türü içerir.

Atilla’nın hikayesini devam ettiren, cephaneliğini ve yok edilecek düşman listesini genişleten diğer bölümler, ileri bir tarihte ücretli DLC’ler olarak yayınlanacak.

Diluvian Ultra’nın savaşı, etkili olabilmek için silahları birleştirmeniz gereken çift hasar sistemi etrafında inşa edilmiştir.

Zırh hasarı emer, ancak bazı silahlar onu hedeflerinizden hızlı bir şekilde uzaklaştıracak şekilde tasarlanmıştır; onları öldüremez, ancak onları tek bir ölümcül darbeye maruz bırakır.

Düşmanlar da aynı şekilde saldırılarını karıştıracağından dikkatli olmalısınız. Silahlarınızı geliştirmek ve uygun zamanda çeşitli güçlendirmeler almak için kan toplayın ve tüketin, intikamın vücut bulmuş hali olun – bir süreliğine de olsa!


Diluvian Ultra indir - (Direkt indir)

16.161
OYUN BİLGİLERİ 1 Ekim 2023 21:44
Diluvian Ultra

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.52 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 28 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?