Digimon World Next Order

0Dijital Dünya, Machinedramon yüzünden kontrolden çıktı ve tam bir kaos halinde. Bir Digidestined olarak canavar topladığın RYO, Digimon World: Next Order dünyasında düzeni tekrar sağlamak sana düşüyor.

Dijital Dünya’yı yeniden inşa etmek için sadık ve mümkün olduğunca fazla Digimon yoldaşını bul ve yanına al. Tam bir yıkıma sebep olmadan virüslü Digimon’u durdurmaya çalışırken eğitime ve keşfe ayıracağın zamanı dengede tutabilecek misin?

• BİTMEK BİLMEYEN SÜRÜKLEYİCİ BİR EĞLENCE
Bir erkek veya kadın ana karakter seç ve toplanmayı bekleyen 200 Digimon ile macera peşinde koş! Dünyayı ilk kez bir değil, tam İKİ Digimon yoldaşıyla keşfet.

• DIGIMON’LARIN BAKIMINI ÜSTLEN
Digimon’una bakarak onunla güçlü bir bağ kur. Onları besle, eğit, disipline sok ve Digivolve ile evrimleştir. Digimon’unla ve iki Digimon yoldaşınla bağın ne kadar güçlü olursa savaşlarda zafer elde etme şansın o kadar yüksek olur!

• BAŞARILI BİR KASABA İNŞA ET
Kasaban Floatia’yı genişlet ve yönet. Yeni Digimon’lar al, binaları yükselt, mahsuller yetiştir ve büyüyen bir Digi-Metropolis’e dönüştükçe daha fazlasını yap.

• GELİŞTİRİLMİŞ YAPAY ZEKÂ SAVAŞ SİSTEMİ
Digimon’larını yapay zekâ savaşlarında işbirliği içinde dövüşmek üzere eğit. Komutlar verip onları destekleyerek zafere ulaşmalarını sağla!


9.167
OYUN BİLGİLERİ 22 Şubat 2023 20:24
Digimon World Next Order

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.9 GB

Crack: REPACK

Tarih: 22 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?