Die After Sunset

0Yıl 2120. ‘Murkors’ olarak adlandırılan uzaylı bir ırk, rakipsiz güçleri ve… lastik ördek şapkalarıyla dünyanın her köşesini işgal etti. Direniş, insanlığın yok olmasını önlemek için direnir, ancak uzun sürmez. Güneş batmadan önce seviye atlamak ve murkor ordularını alt etmek bir yeryüzü savunucusu olarak size kalmış.

Bu aksiyon dolu, adrenalin yüklü roguelite shooter oyununda hiçbir koşu eskisi gibi değil. Her oynadığınızda yeni bir konumda başlayın, rastgele görevleri tamamlayın, topladığınız öğelerle kendinizi güçlendirin ve her seviyenin sonunda devasa bosslarla kapışın.

Koşunuza başlamak için son derece benzersiz üç karakter arasından seçim yapın. Her karakter, standart bir birincil silah ve özel saldırı ile donatılmış olarak gelir. Keskin nişancı April, yarı insan yarı cyborg, makineli tüfek kullanan Rido ve… Hune arasında akıllıca seçim yapın, yanlış giden bir mukor deneyi.

Waikiki Beach’te yumurtladıktan kısa bir süre sonra mukorlarla karşılaşacaksınız. Tetikte olun, defans yapın… ve IŞIKTA SAVAŞIN . Murkorlar güçlerini gölgelerden alır, boyut ve güç olarak büyürler. Kendinizi stratejik olarak konumlandırın, böylece güneş her zaman size ve düşmanlarınıza parlar. (Güneş kremi standart olarak verilir).

Yeni silahları güçlendirmek ve donatmak için sandıkları açın ve görevleri tamamlayın. Murkor patronlarıyla savaşırken size mümkün olan en iyi şansı vermek için güneş batmadan önce toplayabildiğiniz kadar toplayın. Öğeler size çift zıplama yeteneğinden canlandırıcı ışın gibi bir silaha kadar her şeyi verebilir – ki bu mukorlar için pek de canlandırıcı değildir.


7.859
OYUN BİLGİLERİ 18 Ağustos 2023 20:29
Die After Sunset

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.16 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 17 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?