Diablo IV

18Cehenneme hoşgeldin
Diablo® IV, katledilecek sonsuz kötülük, ustalaşılacak sayısız yetenek, kabus gibi zindanlar ve efsanevi ganimetlerle en üst düzey aksiyon RPG deneyimidir. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla kampanyaya başlayın, güzel karanlık ortamlarda ve sürükleyici bir hikayede unutulmaz karakterlerle tanışın ya da oyuncuların ticaret yapmak, dünya patronlarıyla savaşmak için takım oluşturmak veya PVP’ye inmek için kasabalarda buluşabileceği geniş bir son oyunu ve ortak dünyayı keşfedin. Mevcut tüm platformlarda çapraz oyun ve çapraz ilerleme ile diğer oyunculara karşı becerilerini test etmek için bölgeler – lobi gerekmez.

Ufukta beliren yeni etkinlikler, hikayeler, sezonlar, ödüller ve daha fazlasıyla Diablo® IV için bu yalnızca bir başlangıç.

Bir zamanlar Yüksek Cennetler ve Yanan Cehennemler arasındaki savaşın harap ettiği bir ülke olan Sanctuary, bir kez daha karanlığa gömüldü. Nefretin Efendisi Mephisto’nun kızı Lilith, yüzyıllar süren sürgünden sonra karanlık bir ayinle çağrıldı. Şimdi, kötülük yayıldıkça ve Lilith’in gelişini kucaklamak için yeni bir tarikatçı ve tapan dalgası yükselirken, nefret Sanctuary’yi tüketmekle tehdit ediyor. Sadece birkaç cesur kişi bu tehditle yüzleşmeye cesaret edebilir…

Seçimler, görevler, yolsuzluk ve ganimetlerle dolu, sürekli, sürekli büyüyen ve tamamen keşfedilebilir bir dünya olan Sanctuary’nin yozlaşmış topraklarında yolunuza devam edin. Dünyanın kaderi için savaşırken diğer maceracılara katılın, kuşatılmış kasabaları geri alın, kabus gibi zindanlara dalın ve kayıp sırları ortaya çıkarın. Diablo IV’ün her santimi macera için tasarlandı; her biri doğrusal olmayan görevlerle, destansı baş düşmanlarla, keşfedilebilir kasabalarla ve katledilecek çok sayıda iblisle dolu özgürce keşfedilecek çok sayıda bölgeyle.

1. Oyunu Kurun.

2. Reflection Network Launcher’ı kurun.

3. Reflection Network Launcher’ı çalıştırın, Diablo IV dizinini seçin ve başlatıcının oyun dosyalarını doğrulamasına izin verin.

4. Burada ücretsiz hesap oluşturun: https://d4reflection.org/registration

5. Keyifli oyunlar.


185.805
OYUN BİLGİLERİ 8 Haziran 2023 05:13
Diablo IV

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, RPG, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 61.8 GB

Crack: Reflection Network Server

Tarih: 6 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?