Dexter Stardust : Adventures in Outer Space

0Dexter Stardust : Adventures in Outer Space indir - (Direkt indir)

Uzay! Dexter Stardust, tehditkar Planet X’in sakinleri olan Vreesians, dünyadaki tüm yaşamı yok etmek için bir robot filosu gönderdiğinde zar zor kaçtı. Şimdi, yirmi yıl sonra, 10. gezegenden mekanik bir adam Dexter’a çok önemli bir mesaj iletmek istiyor – o hem insanları hem de Vreesianları kurtarmanın anahtarı. Taco seven Dexter Stardust’u oynayın, o ve iyi arkadaşı Aurora, hayatlarının en büyük macerasına çıkarken ve Gezegen X’ten Robot’un gizemini keşfedin!

Klasik Macera Oynanışı
• Klasik bir tıkla ve tıkla macerası; Yürüyebilir, konuşabilir ve çevrenizdeki her şeyle etkileşime girebilirsiniz. 100’den fazla benzersiz sahnede bulmacaları çözmek için envanter öğelerini kullanın ve alın.

Bir Oyunda 5 Bölüm
• Dexter Stardust oynamak, bir Cumartesi sabahı çizgi filminin bölümlerini arka arkaya izlemek gibidir! Toplam 5 bölümle, istediğiniz zaman istediğiniz bölüme atlayabilir veya tekrar oynatabilirsiniz.

Tamamen Seslendirmeli
• Tüm karakterler, ara sahneler ve oynanış tamamen seslendirmelidir!

Herkes İçin Bir Macera
• Bütün aile uzaylı bir maceraya atılabilir; Şiddet içermeyen oynanışı, inanılmaz hikayesi, mantıksal bulmacaları ve kolay kontrolleriyle Dexter ve çetesi, ekrandan atlayıp kalbinize atacağından emin.


Dexter Stardust : Adventures in Outer Space indir - (Direkt indir)

2.545
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2022 16:41
Dexter Stardust : Adventures in Outer Space

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 952 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 3 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?