Desynced

0Desynced indir - (Direkt indir)

Geminiz hasar gördüğünde, onarım için gerekli tesisleri inşa etmek üzere insansız hava araçlarını bilinmeyen bir gezegenin yüzeyine göndermelisiniz.

Yerleşik yapay zekanız ELAINE’in rehberliğinde inşa edecek, otomatikleştirecek, hayatta kalacak ve gelişeceksiniz. Ama bu gizemli dünyadan öğrenecek daha çok şey var mı?

Desynced, kayışsız bir otomasyon oyunudur. Lojistik ağınıza bağlı dronlar, malzemeyi üssünüzde taşımak için siparişleri otomatik olarak dolduracaktır.

Madencilik operasyonları ve fabrikalar kurun, lojistik ağınızı daha fazla alanı kapsayacak şekilde genişletin, enerji üretimi ve depolamayı yönetin ve daha fazlasını yapın.

Daha özel bir çözüme ihtiyacınız olduğunda, özelleştirilebilir parametreler kullanarak tesislerinizin ve botlarınızın davranışını uyarlayın veya maksimum kontrol için sürükle ve bırak komut dizisine dalın.

Karmaşık Kaynak Yönetimi: Üssünüzün hayatta kalmasını ve refahını sağlamak için kaynak yönetimi, üretim zincirleri ve otomasyon sanatında ustalaşın. Bu düşmanca dünyada hassas bir denge sağlamaya çalışırken her karar önemlidir.

Tamamen Özelleştirilebilir Birimler: Desynced, kayışlar yerine dronları kullanır. Onları amaçlarına uygun araçlarla donatın veya bir sürükle ve bırak düzenleyici kullanarak gelişmiş davranışları programlayın. Birimleri oyun tarzınıza göre düzenleyin ve sizi bekleyen zorluklara uyum sağlayın.


Desynced indir - (Direkt indir)

5.420
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 18:36
Desynced

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.08 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 15 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?