DESORDRE A Puzzle Game Adventure

0Deneysel Terapi Yolculuğuna Çıkın
Plegus Therapy tarafından yaratılan iki paralel dünya arasında gezineceğiniz çığır açan bir simülasyona kendinizi kaptırın. Hasta 689 olarak, deneysel bir terapi programına katılacaksınız. İyileşmenizi sağlamak için büyüleyici ortamları keşfedin ve karmaşık bulmacaları çözün.

Gerçekliğin Sınırlarına Meydan Okuyun ve Eşsiz Mekanikte Ustalaşın
Her biri kendi bakış açısını ve zorluklarını sunan büyüleyici paralel dünyaları keşfedin. Yenilikçi bulmacaları çözmek ve benzersiz engellerin üstesinden gelmek için dünyalar arasındaki farklardan yararlanın.

Yenilikçi mekanik ve sonsuz olanaklarla Desordre, sizi gerçekliğin sınırlarını zorlamaya ve terapötik potansiyelinizin yeni boyutlarını keşfetmeye davet ediyor. Bu sıra dışı maceraya atılmaya hazır mısınız?

Oynanış
İki paralel evreni keşfedin ve karmaşık bulmacaları çözmek için aralarındaki farkları kullanın. Portallar oluşturmak ve ortamdaki iki nokta arasında anında seyahat etmek için Portal Gun’ı kullanın.

Fizikle oynamak ve bulmacaları çözmek için etrafınızdaki zamanı yavaşlatın. Hedeflerinize ulaşmak için hareket ve hızdan yararlanarak fizik yasalarını avantajınıza kullanın.


11.561
OYUN BİLGİLERİ 3 Haziran 2023 20:13
DESORDRE A Puzzle Game Adventure

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, FPS, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 2.75 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 1 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?